Pirmakursiai aiškinosi, ką reiškia būti logistu

Pirmakursiai aiškinosi, ką reiškia būti logistu Paskutiniąją kalendorinės žiemos dieną Logistikos pirmakursių paskaitoje svečiavosi UAB „Baltic Transline“ ekspedicinio padalinio vadovas Donatas Barkauskas, kuris su studentais ne tik pasidalijo ilgamete darbo patirtimi, bet ir supažindino juos su transporto logistikos specifika.

Svečiuodamasis pirmakursių paskaitoje D. Barkauskas atskleidė, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, norint įsidarbinti į transporto, ekspedicijos ir logistikos vadybininko pozicijas bei atskleidė, kokių realių situacijų per jo ilgą darbo patirtį pasitaikė, darbinant naujus žmones.

Paskaitos svečias supažindino pirmakursius su UAB „Baltic Transline“ padaliniais bei šios įmonės ateities planais. Patenkindamas studentų smalsumą, D. Barkauskas išsamiau papasakojo apie jo vadovaujamo ekspedicinio padalinio personalą, darbuotojų motyvavimo sistemą bei atlygį.

Pirmakursiai aiškinosi, ką reiškia būti logistu Šios paskaitos metu studentai netgi turėjo progą išsiaiškinti, kokioje pozicijoje reikalaujama daugiausiai matematinių žinių. Paaiškėjo, kad be algebros neapsieinama nei vienoje logistikos srityje, tačiau D. Barkauskas pabrėžė, kad tokios žinios reikalingiausios ekspedicijos vadybininko pozicijoje.

Nors vizito metu paskaitos svečias atsakė į visus rūpimus klausimus ir stengėsi kuo išsamiau supažindinti studentus su logistikos darbo specifika, tačiau ir pats pripažino, kad labiausiai pažinti šį darbą padeda tik  realus susidūrimas su praktika. Todėl kartu su paskaitos dėstytoju M. Samuolaičiu susitarė, jog būsimieji logistikos specialistai ateityje turės galimybę prie šio darbo specifikos prisiliesti ir patys, išbandydami savo jėgas derybinių pokalbių metu.

You may also like...