Penktoji respublikinė konferencija „Kelias meistro link“ tradiciškai subūrė medikus ir verslo pasaulio atstovus

Penktoji respublikinė konferencija „Kelias meistro link“ tradiciškai subūrė medikus ir verslo pasaulio atstovusPaskutinės lapkričio dienos rytą žiemiškai pasipuošęs Birštonas pasitiko penktosios respublikinės konferencijos „Kelias meistro link“ dalyvius, kuri skirta būsimiesiems kosmetologams, kineziterapeutams, ergoterapeutams, masažuotojams ir grožio terapeutams – šių profesijų atstovai dažnai dirba komandoje ir jų kompetencijų ribos glaudžiai persipina tarpusavyje.

Konferencijoje dalyvavo studentai iš Kauno, Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio, Klaipėdos valstybinės ir Utenos kolegijų. Ši konferencija – tai puikus pavyzdys, kaip socialinių partnerių iš verslo pasaulio idėjos virsta studentus pritraukiančiais akademiniais renginiais.

Penktoji respublikinė konferencija „Kelias meistro link“ tradiciškai subūrė medikus ir verslo pasaulio atstovusPrieš penkerius metus Ina Tursienė, UAB „Ispado“ direktorė, Tarptautinė SPA ekspertė, nusistebėjo, kiek daug renginių ir seminarų vyksta specialistams, dėstytojams, o juk žingeidumo ir tobulėjimo profesiniame kelyje kultūrą svarbu pradėti ugdyti to kelio pradžioje ir pasiūlė kartu su Kauno ir Panevėžio kolegijomis organizuoti konferenciją, skirtą studentams. Taip gimė pirmoji konferencija vykusi Panevėžyje – „ETNO SPA“, o vėliau nukeliavo į Palangos SPA, Visuomenės harmonizavimo parką ir ypač draugiškai visada sutinkančias „Medical SPA“ Eglės sanatorijos patalpas. Šių konferencijų metu studentai ne tik įgauna naujų idėjų iš įvairiausių sričių, bet ir susipažįsta su aplinkomis, kuriose ateityje tęs savo profesinį kelią.

Penktoji respublikinė konferencija „Kelias meistro link“ tradiciškai subūrė medikus ir verslo pasaulio atstovusŠįmet konferencijos „Kelias meistro link“ pradžioje sėkmės formule su studentais pasidalino Artūras Salda, „Medical SPA“ Eglės sanatorijos direktorius, o taip pat Marius Jurgelaitis, ne tik Kauno kolegijos kineziterapijos specialybės absolventas, bet ir „Royal SPA Residence“ kineziterapeutas, Pasaulio SPA masažo čempionas. Praktinius manualinių technikų įgūdžius demonstravo Constantine Berman, gydytojas, tarptautinis gydomųjų ir estetinės medicinos masažo technikų dėstytojas. Tarptautinė SPA ekspertė Ina Tursienė pasidalino savo žiniomis ir įspūdžiais apie pasaulines Sveikatingumo sektoriaus tendencijas ir keliamus reikalavimus darbuotojui. Įvairių sričių lektoriai supažindino su spalvų terapija, paslaugų rinkodaros ypatumais bei saugias darbo sąlygas užtikrinančiais ergonominiais dėsniais.

Renginio pabaigoje visų dalyvių veidus puošė šypsenos, o ypač konferenciją organizavusių Medicinos fakulteto Reabilitacijos ir Kosmetologijos katedrų atstovų.

 

You may also like...