„Pelenė 2015“: Kauno kosmetologai studentai ir dėstytojai demonstravo profesionalumą

 „Pelenė 2015“: Kauno kosmetologai studentai ir dėstytojai demonstravo profesionalumąBalandžio 10–12 dienomis „Litexpo“ parodų rūmuose vyko 22-oji tarptautinė didžiausia Baltijos šalyse grožio industrijos paroda „Pelenė 2015“, skirta profesionalams. Renginyje tradiciškai pasirodė ir Kauno kolegijos kosmetologės.

 „Pelenė 2015“: Kauno kosmetologai studentai ir dėstytojai demonstravo profesionalumą„Parodos metu vyko mokymai, seminarai bei profesinio meistriškumo konkursai, kuriuose dalyvavo tiek studentai, tiek profesionalai. Čempionatų metu kartu su aukščiausios kvalifikacijos specialistais konkursuose teisėjavo ir Kosmetologijos katedros dėstytojos, o rungtyse dalyvavo mūsų studentai.“ – informuoja Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Kosmetologijos katedros vedėja Žaneta Mickienė.

 „Pelenė 2015“: Kauno kosmetologai studentai ir dėstytojai demonstravo profesionalumąParodos „Pelenė 2015“ metu vyko ketvirtasis atviras Lietuvos kosmetikų-kosmetologų konkursas, kurį organizavo Lietuvos kosmetikų ir kosmetologų asociacija (KKLA). Šiame konkurse dalyvavo III kurso studentai Inga Kragnienė ir Gytis Volkavičius. „Tai buvo vienintelis vaikinas čempionate, įrodantis, kad grožio industrijoje puikiais gebėjimais gali pasižymėti ne tik merginos“, – džiaugiasi Ž. Mickienė.

 „Pelenė 2015“: Kauno kosmetologai studentai ir dėstytojai demonstravo profesionalumąKartu su Kauno kolegijos studentais rungėsi Vilniaus, Šiaulių, Utenos kolegijų, Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centro ir „Art of beauty“ mokyklos atstovai. Studentų žinias ir gebėjimus atliekant veido odos problemų diagnostiką bei kosmetologines procedūras stebėjo ir vertino kartu su kitais teisėjais Kauno kolegijos Kosmetologijos katedros lektorė Sigita Zlatkuvienė.

 „Pelenė 2015“: Kauno kosmetologai studentai ir dėstytojai demonstravo profesionalumąParodos metu Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija (KIGSA) organizavo atvirą Lietuvos čempionatą 2015, kuris skirtas vizažistams profesionalams ir studentams. Tradiciškai vizažo rungtyse dalyvavo patyrusios trenerės ir teisėjos, kosmetologijos katedros lektorės Aušros Malakauskienės parengta komanda. II kurso studentės Gabrielė Sabaliauskaitė ir Karolina Kaminskaitė užėmė ketvirtą ir penktą vietas, III kurso studentė Ieva Bulvinaitė užėmė pirmąją vietą makiažo rungtyje.

„Abi į čempionatus vykusios komandos pasisėmė patirties, naujų įgūdžių, mokėsi įveikti jaudulį ir po atliktų užduočių studentų veiduose nušvisdavo džiaugsmo šypsenos. Ir nepriklausomai nuo užimtų vietų, grįždami visi jautėsi nugalėtojais, o dėstytojai mintyse jau dėliojo pasirengimo kitų metų čempionatams idėjas ir strategijas.“ – reflektuoja įspūdžius Ž. Mickienė.

You may also like...