Pažintinė treniruotė – kaip impulsas aktyvumo skatinimui

Pažintinė treniruotė – kaip impulsas aktyvumo skatinimuiKauno kolegijoje ir toliau tęsiamos aktyvios gyvensenos iniciatyvos. Spalio 21 dieną naujoje aktyvaus judesio studijoje surengta pažintinė svarsčių kilnojimo treniruotė kolegijos darbuotojams, kurią vedė šios sporto šakos entuziastas, Kauno kolegijos direktoriaus pavaduotojas plėtrai ir infrastruktūrai Paulius Baltrušaitis.

Pasak aktyvios fizinės nevengiančio vieno iš kolegijos vadovų P. Baltrušaičio, šiuo pažintinės treniruotės organizavimu siekta paskatinti, pakviesti kolegijos bendruomenę dalintis žiniomis apie aktyvią gyvenseną ir kitiems kolegijos darbuotojams perimti iniciatyvą perduodant patirtį apie įvairius propaguojamus aktyvios ir sveikos gyvensenos užsiėmimus naujais įrengtoje erdvėje.

Pažintinė treniruotė – kaip impulsas aktyvumo skatinimuiP. Baltrušaitis pastebi, kad tarp kolegijos bendruomenės narių yra patyrusių fizinio aktyvumo ir netgi profesionalaus sporto entuziastų, todėl žinių potencialas – tikrai didelis. Kauno kolegijos bendruomenės nariai nevengia laiko leisti sportiškai. Tarp kolegijos darbuotojų galima sutikti ir patyrusių kovos menų propaguotojų, ir aerobikos, jogos instruktorių, ir šiaurietiško vaikščiojimo mėgėjų.

Kauno kolegijos direktoriaus pavaduotojas plėtrai ir infrastruktūrai P. Baltrušaitis pabrėžia, kad šiame kontekste nekalbama apie profesionalių sporto rezultatų siekimą, tačiau labiau dedamas akcentas, susijęs su sveikatingumo sąlygų plėtra. Pasak P. Baltrušaičio, kolegijos strategijoje užkoduotas siekis vystyti darnios plėtros iniciatyvas yra susijęs su bendruomenės narių gyvenimo kokybės gerinimu, todėl aktyvumo ir sveikos gyvensenos veiklų skatinimas yra žingsnis šia kryptimi.

You may also like...