Pavasaris baigėsi sporto nuotaikomis ir apdovanojimais

Lietuvos kolegijų darbuotojų ir studentų sporto šventė 2015“Gegužės 30–31 dienomis Pajūryje, Karklėje vyko „Lietuvos kolegijų darbuotojų ir studentų sporto šventė 2015“, kurioje dalyvavo ir Kauno kolegijos atstovai. Šventės metu buvo siekiama išsiaiškinti sportiškiausią kolegiją.

„Žilvičio“ poilsiavietėje rengtoje sporto šventėje taip pat dalyvavo dalyvavo Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio kolegijos, Klaipėdos jūreivystės mokykla.

Lietuvos kolegijų darbuotojų ir studentų sporto šventė 2015“Kauno kolegijos komandą šiame renginyje atstovavo Kultūrinės veiklos ir sporto centro atstovas Vitalijus Kazlauskas, Kultūrinės veiklos vadovas Vytenis Kazlauskas, Sporto vadybos katedros sekretorė-referentė Jūratė Martinonytė, Vadybos ir ekonomikos fakulteto Dokumentų valdymo skyriaus vedėja Alma Bartusevičienė ir Sporto vadybos studijų programos antro kurso studentas Šarūnas Zarudnevas.

Lietuvos kolegijų darbuotojų ir studentų sporto šventė 2015“„Lietuvos kolegijų darbuotojų ir studentų sporto šventę 2015“ organizavo Klaipėdos valstybinės kolegijos sporto šventės organizavimo darbo grupė. Renginys prasidėjo atidarymu ir visų kolegijų vėliavų pakėlimu. Po atidarymo kolegijų komandos varžėsi skirtingose sportinėse rungtyse – smiginio, šaudymo iš pneumatinio ginklo, tinklinio ir linksmosios estafetės.

Lietuvos kolegijų darbuotojų ir studentų sporto šventė 2015“Kauno kolegijos komanda iškovojo 3 vietą tinklinio varžybose ir užėmė 5 vietą bendroje varžybų įskaitoje. Visos komandos nugalėtojos buvo apdovanotos diplomais, o čempionai – taurėmis ir medaliais.

„Šventės metu galėjome pabendrauti su kitų kolegijų darbuotojais, studentais ir pasidalinti patirtimi ne tik sportinėje, bet ir akademinėje veikloje“, – reflektuoja Kauno kolegijos atstovai.

You may also like...