Pavasario judesio fiestoje – geros nuotaikos bomba

Pavasario judesio fiestoje – geros nuotaikos bomba„Nesitikėjau, kad bus taip smagu,“ – daug kas tokiais žodžiais palydėjo renginį „Pavasario judesio fiesta“. Moters dienos proga Kauno kolegijos sporto centras surengė siurprizą dailiosios lyties atstovėms – Kauno kolegijos studentės ir darbuotojos galėjo dalyvauti nuotaikingoje pavasario judesio fiestoje. 120 minučių trukmės treniruočių sesiją vedė patyrusios ir sporto klubų lankytojams puikiai žinomos keturios Kauno trenerės – Laura Mekšriūnienė, Jovita Vilkienė, Ieva Kaunelytė, Nelia Čeponienė.

Kauno kolegijos dėstytoja L. Mekšriūnienė kartu su kolegėmis sudarė programą, kurioje buvo ir itin aktyvios prakaitą sunkiančios treniruotės, ir neskubūs, tačiau efektyvūs pilateso judesiai. Vesti treniruotes L. Mekšriūnienė pasikvietė ir savo mamą – taip pat sportinių užsiėmimų trenerę N. Čeponienę.

Pavasario judesio fiestoje – geros nuotaikos bombaAktyvaus judesio studijoje (Pramonės pr. 22) merginos išbandė naujoves, pasimankštino ir pasisėmė dozę geros  nuotaikos.  Šventėje judėjimo entuziasčių laukė apdovanojimai ir prizai. Pasak renginio organizatorių, kvietimas dalyvauti judesio fiestoje  turėjo ir simbolinę prasmę – sportuodamos kartu moterys galėjo pademonstruoti  stiprybę, savarankiškumą bei solidarumą.  Būtent dėl tokių paskatų istoriškai  ir atsirado tarptautinė moters diena, tik gerokai vėliau įgijusi stereotipinį šleifą.

Pasak sporto centro vadovo A. Brusoko, džiugu, kad Kauno kolegijos bendruomenė atranda naujas fizinio aktyvumo formas,  kurios tinkamos moderniam ir šiuolaikiškam žmogui. Vadovas viliasi, kad šventė taps tradicinė ir sulauks entuziastų ateityje.

You may also like...