„Patirties link“: mokėsi suprasti neįgaliuosius

„Patirties link“: mokėsi suprasti neįgaliuosiusGegužės 4 Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Ergoterapijos studijų programos antro kurso studentai organizavo renginį „Patirties link“. Tai nauja puiki iniciatyva. Kodėl? Ogi todėl, kad susirinkusieji mokėsi išdrįsti kalbėti apie negalias, pažinti ir suvokti specialiųjų poreikių turinčių asmenų pasaulėžiūrą.

„Patirties link“: mokėsi suprasti neįgaliuosiusĮ renginį susirinko Ergoterapijos studijų programos studentai ir dėstytojai, Kauno kolegijoje svečiavosi su įvairiomis negaliomis susijusių organizacijų atstovai ir 11–12 klasių moksleiviai iš Kauno mokyklų. „Renginio tikslas – šviesti visuomenę formuojant teigiamą požiūrį apie asmenis, turinčius aklumo, kurtumo ar kitas fizines negalias“, – informuoja viena renginio organizatorių, būsima ergoterapeutė Agnė Deltuvaitė.

„Patirties link“: mokėsi suprasti neįgaliuosius„Išsamiau buvo supažindinama su įvairiomis negaliomis: fizine negalia, aklumu, kurtumu. Taip pat kiekvienam renginio dalyviui buvo suteikta galimybė pasijusti neįgaliuoju asmeniu įvarių užduočių, gyvenimiškų situacijų metu“, – teigia dar vienas renginio organizatorius, dėstytojas Povilas Beseckas. Tai labai svarbu, nes juk ne kiekvienas mūsų gali įsivaizduoti, kaip jaučiasi neįgalusis, pavyzdžiui, su buitimi ar išėjus į gatvę susijusių situacijų metu.

„Patirties link“: mokėsi suprasti neįgaliuosiusKauno kolegija dėkoja renginio partneriams: Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centrui, Kauno aklųjų ir silpnaregių centrui, Kauno kurčiųjų reabilitacijos centrui, Kauno Prano Daunio aklųjų ir silpnaregių ugdymo centrui. Šių organizacijų atstovai skaitė paskaitas bei vedė praktinius užsiėmimus.

You may also like...