Paslaugų verslas iš arčiau: būsimi verslo vadybininkai lankėsi Birštone

Paslaugų verslas iš arčiau: būsimi verslo vadybininkai lankėsi Birštone Kovo 28-ąją Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto verslo vadybos trečiakursiai turiningai praleido viename gražiausių Lietuvos kurortų – Birštone. Lektorė Simona Jankauskaitė pavasario semestro modulio „Paslaugų verslas“ metu studentams suteikė galimybę susipažinti su kurortinio verslo specialistais ir iš pirmųjų lūpų išgirsti apie šios srities išskirtinumus. Išvyką suorganizavo Birštono „Eglės“ sanatorijos pardavimų vadovė ir Kauno kolegijos Verslo vadybos katedros dėstytoja Viltė Liaugodienė.

Paslaugų verslas iš arčiau: būsimi verslo vadybininkai lankėsi Birštone Pažintinė ekskursija prasidėjo nuo Birštono turizmo informacijos centro, kur buvo suteikta tiksli informacija apie centro funkcijas, kurorto lankytinas vietas, renginius, restoranus, naktinį gyvenimą, apsipirkimo vietas, viešbučius, transportą ir kitas svarbias kurorto veiklas. Toliau išvyka pratęsė apsilankymas į jaukumu garsėjančią dekoracijų, augalų, aksesuarų ir gardėsių krautuvėlę „AsMeniška“, kurioje studentai iš arčiau pažino čia vykdomo verslo modelį.

Vėliau verslo vadybos trečiakursių laukė bendri pietūs su viešbučio „Audenis“ savininku, Birštono smulkiųjų verslininkų asociacijos pirmininku Žydrūnu Kazlausku. Šio susitikimo metu svečius iš Kauno kolegijos nustebino išskirtinė viešbutyje teikiama paslauga – skrydis oro balionu. Paaiškėjo, jog ši idėja gimė ne šiaip sau: Ž. Kazlauskas patikino, jog pats yra tikras oro balionų sporto entuziastas, laisvu metu organizuojantis skraidymo čempionatus.

Paslaugų verslas iš arčiau: būsimi verslo vadybininkai lankėsi Birštone Pasistiprinę studentai patraukė link naujausio sveikatingumo ir poilsio komplekso Birštone „Vytautas Mineral SPA“, kuris buvo pripažintas inovatyviausiu SPA centru Europoje ir profesionaliausiu SPA centru Baltijos šalyse. Paskutinė išvykos stotelė – sanatorija „Eglės“, kurioje studentų laukė verslo vadybos absolventė, šiuo metu gydymo centre užimanti pardavimų vadybininkės poziciją, Eglė Mazuronytė. Pasitikusi studentus ji papasakojo apie įmonėje vykdomą veiklą, pasidalijo savo sėkmės istorija ir suteikė galimybę svečiams išbandyti sanatorijoje siūlomas procedūras.

Studentai džiaugiasi, kad tokios išvykos padeda ugdyti praktišką požiūrį į studijas, realiai pamatyti darbo principus bei pasidairyti, į kurį sektorių jie norėtų orientuotis po studijų baigimo.

You may also like...