Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su įmone „Elgrandas”

Sutartis su Elgrandas

Kauno kolegija pasirašė sutartį su įmone „Elgrandas“, kuria siekiama sudaryti dėstytojams ir studentams galimybes periodiškai gauti specifinius studijų programų sritis atitinkančius praktinius mokymus įmonėje. Taip pat studentams bus suteikiamos praktikos vietos, kuriose būsimieji specialistai galės realiomis sąlygomis tobulinti studijų metu įgautas teorines ir praktines žinias.

Pasak sutarties pasirašymo iniciatorių, lapkričio 20 d. vykusiame susitikime įmonės direktorius Evaldas Kondrotas apžvelgė pagrindinius aspektus, susijusius su šiandieninėmis verslo problemomis ir akcentavo verslo bei mokslo bendrystės svarbą. „Siekiant Lietuvoje teikiamų paslaugų aukštesnio lygmens, būtina nuolat šviesti klientus apie veiklų srities produktų savybes, gamybos procesų metu taikomas technologijas, diegiamus sprendimus ir išgaunama kokybę, lyginant partnerių laboratorijose šiuo metu prekybininkų pristatomus gaminių analogus ir pateikiant argumentuotas srities specialistų išvadas. Įmonė ypatingą dėmesį skiria naujų partnerių paieškai ir tinklo plėtrai, o dėl betarpiško ilgalaikio bendradarbiavimo su esamais partneriais, pasiekiama vis aukštesnė gaminių kokybė, kuri garantuoja vis didėjantį klientų pasitikėjimą pačia įmone ir jos turimais partneriais,“ – teigia įmonės atstovai.

IMG_6834

Sutartyje numatytas pagrindines veiklas apibrėžė įmonės techninių projektų vadovas Danielius Adomaitis ir Kauno kolegijos akademinės bendruomenės nariai. Aptartos perspektyvos ir galimų tyriminių veiklų orientuotų į regiono poreikius seka, įvertinant Kauno kolegijos specialistų ypatingai didelį potencialą.

UAB „Elgrandas“ – beveik dešimtmetį veikianti logistikos, pardavimų, tiekimo, elektrotechnikos produktų pristatymo ir mokymų srityse, džiaugiasi galėdama pasidalinti sukaupta patirtimi ir prisidėti prie Kauno kolegijos vystomos mokslo taikomosios veiklos projektų, o taip pat prie susijusių su įmonės veiklomis studijų programų tobulinimo, paremto šiuolaikiniais verslo poreikiais ir naujausiomis tendencijomis

You may also like...