Pasibaigė visą savaitę trukusi IP „Lean Canvas“ programa

Pasibaigė visą savaitę trukusi IP „Lean Canvas“ programa Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto organizuojamos IP „Lean Canvas“ programos dalyviai kovo 4 dieną pristatė savo finalines užduotis. Visą savaitę trukusi intensyvi programa pasibaigė. Tarptautiniame renginyje dalyvavo penkiasdešimt studentų ir dėstytojų iš šešių skirtingų užsienio šalių. Susiskirstę į mišrias komandas, studentai visos savaitės metu turėjo parengti verslo idėjas „start-up“ (pradedančiosioms) įmonėms.

Programos metu studentai klausė paskaitų apie „Lean Canvas“ verslo modelį, susipažino su įmonėmis Lietuvoje, lankėsi sostinėje. Tačiau didžiausias dalyvių tikslas ir užduotis buvo pristatyti originalų, paremtą įvairiapuse patirtimi verslo modelį. Pasak programos organizatorių, studentai su savo užduotimi susitvarkė puikiai. Prie gerų darbo rezultatų labiausiai prisidėjo tai, jog į grupes susibūrę studentai – skirtingos patirties. Vieni kitus papildę dalyviai parodė gerus rezultatus.Pasibaigė visą savaitę trukusi IP „Lean Canvas“ programa

Iš Suomijos atvykusi studentė Anni atskleidė, jog labiausiai patiko darbas grupėse ir pažintis su Lietuva. Studentė tikino, kad Lietuvoje lankėsi pirmą kartą todėl visa patirtis buvo labai įdomi. Anni džiaugiasi praplėstu akiračiu, sutiktais naujais žmonėmis.

Studentas iš Estijos Stewen teigė, jog jam ši intensyvi programa buvo unikali galimybė susipažinti su kitų šalių žmonėmis, stiprinti anglų kalbos žinias bei kartu gilintis į verslo subtilybes.

Programoje dalyvavo Vadybos ir ekonomikos fakulteto Turizmo ir viešbučių vadybos bei Verslo vadybos studijų programų studentai. Dalyviai iš Lietuvos tikino, kad dalyvavimas tokiuose ir panašiuose renginiuose visuomet yrPasibaigė visą savaitę trukusi IP „Lean Canvas“ programaa puikus savęs ir savo žinių išbandymas. Antrakursiai pasakojo, kad darbas grupėse atnešė daug naudos dėl užsienio šalių studentų turimos patirties, kuria jie mielai dalijosi.

Visų komandų paruoštos „start-up“ verslo idėjos bus pristatytos įmonėms, kurių analizę studentai atliko. O dalyviai, sugrįžę į savas šalis, džiaugsis turima patirtimi, naujais draugais ir gerai atliktomis užduotimis, kurios tikrai pagelbės tolimesnėje karjeroje.

You may also like...