Pasauliniame farmacininkų kongrese – apie Lietuvos vaistininkų padėjėjų veiklas ir kompetencijas

Pasauliniame farmacininkų kongrese – apie Lietuvos vaistininkų padėjėjų veiklas ir kompetencijasRugsėjo ir spalio sandūroje Duselforfe, Vokietijoje, vyko pasaulinis farmacininkų bei farmakotechnikų suvažiavimas. Jame dalyvavo ir Kauno kolegijos atstovai.

Į suvažiavimą vyko Medicinos fakulteto Farmakotechnikos katedros dėstytojos Jurgita Daukšienė, Edita Kizevičienė ir Ona Ragažinskienė. Kongreso dalyviams jos pristatytė pranešimą apie Kauno kolegijoje ruošiamų vaistininkų padėjėjų profesinių kompetencijų vertinimą (autoriai: E. Kizevičienė, L. Jonaitienė ir J. Daukšienė), užmegzti ir atnaujinti ryšiai su kolegomis iš Estijos, Maltos, Suomijos, Australijos ir Vokietijos.

Pasauliniame farmacininkų kongrese – apie Lietuvos vaistininkų padėjėjų veiklas ir kompetencijas75 jubilienis FIP (International Pharmaceutical Federation) kongresas sukvietė daugiau kaip 3000 atstovų iš 120 pasaulio šalių. Šių metų kongreso šūkis „Better practise – Science Based, Evidence Driven“ kvietė visus konferencijos dalyvius pasidalinti geraja patirtimi, kaip pagerinti kasdienę farmacijos specialistų darbo praktiką, pasinaudojant naujausiais mokslo pasiekimais.

Per 6 konferencijos dienas vyko daugiau kaip 40 įvairių simpoziumų, aprėpiančių naujausias farmacijos mokslo ir praktikos pasiekimų kryptis.

Tuo pat metu vyko ir didžiausia Vokietoje farmacijos specialistams skirta paroda Expo‘2015 kuriame savo pristatyta daugiau kaip tūkstantis įvairių rūšių vaistų, vaistinės asortimento prekių. Kauno kolegijos detytojos spėjo apsilankyti bei inovacijų pasisenti ir čia.

You may also like...