Pasaulinę paciento dieną slaugos specialistai lankė senolius

20170207_111211Pasaulinės paciento dienos proga vasario 7–10 dienomis Kauno Kolegijos Medicinos fakulteto Bendrosios praktikos slaugos studijų programos studentai ir dėstytojai organizavo renginių ciklą, skirtą Pasaulinei ligonio dienai paminėti. Medikai lankė Kauno miesto ir rajono slaugos namų gyventojus.

Pasaulinę paciento dieną slaugos specialistai lankė senoliusVizitų metu sunkiai sergantys, slaugomi slaugos namuose, pacientai klausėsi vilties pasveikti teikiančių istorijų, mėgstantys saldumynus pacientai buvo vaišinami įvairiaspalviais gėlėmis puoštais keksiukais bei mėgavosi bendravimu su jaunimu. Pacientams buvo pamatuotas arterinis kraujo spaudimas ir saturacija, atliekamas rankų masažas.
Pasaulinę paciento dieną slaugos specialistai lankė senolius

 

Šių akcijų metu ne tik senjorai, bet ir patys studentai bei dėstytojai patyrė daugybę gerų emocijų – juk senolių šypsenos ir padėka – tai geriausias atlygis medikui.

„Tikimės, kad ir kitais metais savo dėmesiu džiuginsime sergančiuosius paciento dienos proga, nes duoti – kur kas smagiau nei imti!“ – užtikrtintai sako Slaugos katedros bendruomenė.

You may also like...