Pasaulinė turizmo diena 2019: studentės užfiksuotos akimirkos

Kauno kolegijos Verslo fakultete praūžus Turizmo ir laisvalaikio katedros antrakusių organizuotai šventei, skirtai paminėti Pasaulinę turizmo dieną, studentė Gabrielė Prigorodovaitė dalijasi įsimintiniausiomis akimirkomis:

 

Rugsėjo 26 d. Kauno kolegijoje vyko renginys Pasaulinei Turizmo Dienai paminėti. Jame dalyvavo pašnekovai, pasidalinę savo išskirtinėmis patirtimis apie egzotines užsienio šalis ir kelionių įspūdžius.

Turėjome svečią iš Jordanijos, į Kauno kolegiją atvykusį pagal „Erasmus+“ tarptautinių mainų programą. Studentas papasakojo apie savo šalį bei pasidalino įdomiomis detalėmis. Taip pat sulaukėme svečio, kuris yra „Kaunas 2022 šiuolaikinė sostinė – Europos kultūros sostinė“ projekto organizatorius, Daliaus Drevinskio. Šis pašnekovas pasidalino apie tolimesnes vizijas Kaune, jau suplanuotas projekto veiklas ir artimiausius renginius. 

Kitas pašnekovas – jaunas keliautojas Ugnius Neimontas. Vaikinas apkeliavo daug šalių pagal trumpalaikes „Erasmus+“ programas, o vėliau pradėjo keliauti ir savarankiškai. Jis mums papasakojo apie pirmą savo kelionę į Turkiją, supažindino su tradicijomis ir islamo religija. Antroji jo kelionė buvo į Atėnus. Taip pat Ugnius plačiau papasakojo, kaip per 4 dienas tranzuojant jam pavyko nuvykti net į Daniją: Tai kelionė, pakeitusi mano gyvenimą, kai nežinai, kas bus toliau. Skatinu jus keliauti ir tyrinėti pasaulį!“ – Pasakojimo pabaigoje sakė Ugnius Neimontas.

Kauno technologijų universiteto studentas Apurva iš Indijos supažindino klausytojus su populiariausiomis ir gražiausiomis vietovėmis Indijoje ir  pasidalino trumpomis istorijomis apie jas. Renginys buvo užbaigtas padėkomis Protmūšio nugalėtojams ir skaniomis vaišėmis.

 

You may also like...