Partnerystės rezultatai: praktika specialiai studentams sukurtoje „Mokymų akademijoje“ atveria duris į darbo rinką

Partnerystės rezultatai: praktika specialiai studentams sukurtoje „Mokymų akademijoje“ atveria duris į darbo rinką„Norime pasidalinti bendradarbiavimo su socialiniu partneriu UAB „Reservation Partner LT“ gerąją patirtimi“, – paneša Kauno kolegijos Mokslo taikomosios veiklos skyriaus vedėjas Danielius Adomaitis. Įmonėje, teikiančioje IT konsultavimo ir programavimo paslaugas, Kauno kolegijos technologijų ir kraštotvarkos fakulteto Kompiuterinių technologijų katedros studentai turėjo puikią galimybę atlikti praktiką – gilinti programavimo žinias.

Ši įmonė, kaip teigia D. Adomaitis, orientuodamasi į šiandienos visuomenei svarbiausius programavimo uždavinius ir tendencijas bei įžvelgdama didelį mūsų studentų potencialą, jauniesiems specialistams specialiai parengė praktinių žinių gilinimo programą „Mokymų akademija“, o po pateikė išvadas apie šių mokymų metu įgytų kompetencijų rezultatus.

„Reservation Partner LT“ direktoriaus Kęstučio Ramonaičio organizuotą akademiją baigė 5 studentai: Aurimas Rastenis, Dainius Pivoras , Edgaras Malcevas, Mantas Rimkus ir Romas Jankauskas. Jie išklausė kursą ir mokėsi šias temas: „HTML dokumentų rašymas ir pagr. elementai“, „CSS stilių taisyklių kūrimas ir pagr. principai“, „CSS karkasai. Susipažinimas su Twitter Bootstrap. Svetainių dalys ir elementai“, „Interaktyvių dokumentų kūrimas su JavaScript. Pagrindinės funkcijos ir panaudojimai“, „jQuery karkasas. Pagrindinės funkcijos ir panaudojimai“, „PHP įvadas. Dinaminių puslapių kūrimas, įvesties apdorojimas“, „MySQL DBVS pajungimas ir naudojimas su PHP. Objektų programoje samprata ir jų saugojimas duomenų bazėje“, „MVC programų architektūros samprata. Laravel PHP MVC karkaso naudojimosi įvadas“, „PHP CMS sistemų įvadas. WordPress ir Drupal minimalus įvadas“ ir „Naujausių web technologijų apžvalga“.

„Praktikos metu studentai gavo išsamią technologijų, naudojamų kuriant interneto svetaines, apžvalgą. Taip pat buvo vykdomos kiekvienos temos praktinės užduotys“, – apie praktikos procesą kalba K. Ramonaitis.

Apibendrindamas bendradarbiavimo rezultatus, įmonės „Reservation Partner LT“ direktorius teigia, kad „dar 3–4 mėnesiai kasdienių pastangų ir šie studentai galėtų dirbti jaunesniaisiais programuotojais“.

„Džiaugiamės ir vertiname partnerystę bei puikiai įvertintus studentų įgūdžius, įgytus jiems specialiai sukurtoje aplinkoje – „Mokymų akademijoje“, – akcentuoja D. Adomaitis.

You may also like...