Pajausti darbo klimatą: būsimieji logistai aplankė net tris įmones

Pajausti darbo klimatą: būsimieji logistai aplankė net tris įmonesKauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Logistikos pirmakursiai džiaugiasi praktiškomis studijomis. Mokslo metams bėgant į pabaigą, gegužės 30 d., jie aplankė net tris įmones bei turėjo galimybę savo akimis pamatyti, kaip vykdomas Logistikos profesionalų darbas.

Ankstų rytą kartu su lektore Simona Jankauskaite būsimieji logistai skubėjo į transporto ir logistikos paslaugų teikimu užsiimančią įmonę UAB „Tomegris“. Čia juos pasitiko personalo vadovė Neringa Kelpšaitė, kuri smalsius pirmakursius supažindino su įmonės veikla, padaliniais bei jų funkcijomis ir aprodė, kaip vyksta šios kompanijos specialistų darbas. Be to, svečiuodamiesi šioje įmonėje, studentai turėjo galimybę pasitikrinti praktines žinias bei greitą orientaciją – naudodamiesi išmaniaisiais telefonais varžėsi atlikdami testą.

Pajausti darbo klimatą: būsimieji logistai aplankė net tris įmonesTaip pat pirmakursiai aiškinosi, kaip vyksta tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanijos UAB „Baltic Transline“ specialistų darbas. Šioje įmonėje būsimuosius logistus pasitiko transporto skyriaus vadovas Donatas Nickus ir personalo vadybininkė Ingrida Smailytė, su kuria studentams gali tekti bendrauti ir ateityje – ieškantis praktikos ar darbo vietos. O tokia galimybė išties yra – vizito metu įmonės atstovai atskleidė viziją matyti studentus savo kolektyve ir kartu su jais aptarė praktikos bei darbo galimybes.

Ekskursijų ciklą užbaigė apsilankymas į antrą pagal dydį siuntų rinkos bendrovę „DPD Lietuva“, kurioje būsimieji logistai lankėsi kartu su lektoriumi Mindaugu Samuolaičiu. Svečiuodamiesi šioje įmonėje, pirmakursiai domėjosi darbo specifika, – turėjo galimybę susipažinti su siuntų rūšiavimo ir paskirstymo procesu bei apžiūrėti moderniausią automatinę siuntų rūšiavimo įrangą, – ir susipažino su darbuotojų motyvacine sistema bei karjeros galimybėmis.

Pajausti darbo klimatą: būsimieji logistai aplankė net tris įmonesApsilankymas didžiosiose kompanijose pirmakursiams ne tik leido pažinti Logistikos praktinę pusę, įsigilinti į šios srities versle kylančius iššūkius, bet ir pasisemti įkvėpimo mokslams.

You may also like...