Padėkos vakaras Medicinos fakulteto dėstytojams

Padėkos vakaras Medicinos fakulteto dėstytojamsKai pražįsta pirmieji žiedai, skleidžiasi pirmieji pumpurai, Medicinos fakulteto studentai organizuoja tradicinį renginį – Padėkos vakarą dėstytojams. Farmakotechnikos studijų programos studentės Ingrida Dorošinaitė ir Gintarė Kelertaitė sveikino visus dėstytojus, fakulteto administracijos darbuotojus su Pasauline medicinos darbuotojo diena.

Ypatingi studentų padėkos žodžiai buvo skirti geranoriškiausiam, labiausiai studentus suprantančiam, visuomet besišypsančiam Žmogui – Medicinos fakulteto dekanui, gydytojui Juliui Dovydaičiui. Studentai kalbėjo „Mielas Dekane, fakulteto studentai apie Jus atsiliepia tik pačiais gražiausiais žodžiais, lai išsipildo viskas, ko Jums linkime, nes linkime tik gražiausių norų vedini ir iš visos širdies“.

Dekanas Julius Dovydaitis sveikino renginio dalyvius, džiaugėsi aktyviais, nuostabiais, pagarba ir meile spinduliuojančiais studentais, dėkojo jiems už didelį indėlį, kūrybiškumą, nuoširdumą, rengiant šį renginį, linkėjo ryžto, stiprios valios, visuminio problemų sprendimo, kas labai svarbu Medicinos specialistams.

Visus, dalyvaujančius Padėkos vakare, subtiliu muzikiniu sveikinimu džiugino Ergoterapijos ir Farmakotechnikos studijų programų studentės Akvilė Atkočaitytė, Vytautė Jurkutė bei svečias iš Aleksandro Stulginskio universiteto – Justas Paltanavičius.

Padėkos vakaras Medicinos fakulteto dėstytojams77 Medicinos fakulteto dėstytojai, administracijos darbuotojai buvo apdovanoti Padėkos raštais už kūrybingą pedagoginį darbą, meilę savo profesijai, atsidavimą Kauno kolegijos Medicinos fakulteto bendruomenei, įdėtas pastangas siekiant jos tobulėjimo ir gerovės bei perduodamą patirtį ir žinias jaunajai kartai.

Renginio pabaigoje salė pražydo raudonais rožių žiedais, nuoširdžiausiomis šypsenomis. O širdyse tapo jauku, šilta, šviesu, gera!

Medicinos mokslai – tai sritis, kurią renkasi motyvuoti, darbštūs, atsakingi jauni žmonės. Sunkus, bet prasmingas darbas suteikia vidinio pasitenkinimo, sėkmingos saviraiškos atlygį. Yra didelis skirtumas, ar Tu pradėdamas kokį nors darbą, imiesi jo su didžiausiu pasiryžimu. Ar pradžioje imi galvoti, kaip tas darbas eisis? Gal neverta jo imtis. Pasiryžimas nugalėti, yra pusė kovos, o galvoti apie pralaimėjimą – jau yra pusiau pralaimėjimas, nors kova dar neprasidėjo. Pasauliui reikia žmonių, kurie žodžio pralaimėti nežinotų, kurie jokiose aplinkybėse nenustotų drąsos. Tokiais žmonėmis galima pasitikėti – tokie žmonės, švenčiantys Pasaulinę medicinos darbuotojo dieną, studijuoja ir dirba Kauno kolegijos Medicinos fakultete.

You may also like...