Pabūti asistentu: savanorystė konferencijoje „Freelance Stream 2017”

Pabūti asistentu: savanorystė konferencijoje „Freelance Stream 2017”Balandžio 6 d. Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto socialinis partneris UAB „Profesionalų aljansas“ organizavo konferenciją laisvai samdomiems darbuotojams „Freelance Stream 2017“, kurios tikslas – sudaryti laisvai samdomiems darbuotojams sąlygas atrasti savo laisvės ir sėkmės receptą. Prie šios konferencijos įgyvendinimo prisidėjo bei organizacinės komandos veiklose aktyviai dalyvavo ir Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto studentės Gintautė Spurytė, Neringa Rakauskaitė, Gabija Grubytė ir Neringa Kėvalaitė.

Šio renginio metu jos vykdė asistenčių pareigas: pasitiko konferencijos lektorius, vykdė dalyvių registraciją, kuravo pristatymų laiką, buvo atsakingos už sklandžią renginio eigą. Galimybė prisidėti prie renginio organizavimo studentėms atnešė neabejotiną naudą: leido akis į akį susidurti su netikėtais iššūkiais ir jų sprendimų būdais, suprasti kaip vyksta renginio eigos planavimas ir, neabejotinai, išgirsti begalę vertingų pranešimų, kuriuos skaitė 14 savo srities ekspertų, tokie kaip „Talent Garden Kaunas“ įkūrėjas ir vadovas Artūras Bulota, strateginės komunikacijos bendrovės „OMConsulting“ įkūrėja ir vadovė Orijana Mašalė ir kt.

Po šios praktikos studentės neslėpė džiaugsmo ir net nesuabejojo, jog jei tik pasitaikytų proga, panašiame renginyje savanoriauti norėtų dar kartą. Savo džiaugsmo neslėpė ir asistenčių vietą merginoms pasiūliusi dėstytoja  Smiltė Juraitė, kuri labai gyrė studenčių atsakomybę, iniciatyvumą, komunikacinius įgūdžius bei norą mokytis ir tobulėti. Lektorė S. Juraitė užtikrino, jog merginų darbas neliks neįvertintas.

You may also like...