„Nuotykių akademijoje“ vaikai domėjosi įvairiomis sporto rūšimis

Humanitarinio studijų centro organizuojamos stovyklos „Nuotykių akademija“ vadovai susidūrė su iššūkiu: kaip stovyklos vaikus sudominti įvairiomis sportinėmis veiklomis? Visų džiugesiui, dienos pabaigoje vadovai galėjo drąsiai teigti – užduotis įvykdyta su kaupu.

Diena prasidėjo linksmai. Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės Daiva Mickevičienė ir Simona Skorupskienė vedė rytinę mankštą Just dance stiliumi. Tokia mankšta ne tik gerina motorinius įgūdžius, stiprina sveikatą, bet ir leidžia girdint populiarią muziką ir mėgdžiojant virtualų animacinį veikėją išsidūkti ir atsipalaiduoti.

Vėliau vaikams – kaip tikriems sportininkams – buvo išdalinti numeriai ir paaiškintos varžybų taisyklės. Už kiekvieną greičiau ir geriau įvykdytą užduotį kiekviena komanda gavo tam tikrą kiekį taškų. Prie taškų kiekio prisidėjo ir komandos sirgaliai, todėl kol vieni linksmomis estafetėmis „cementavo“ savo komandą, kiti kūrė šūkius ir piešė plakatus.

Kokia sporto diena be Kėdainių arenos! Arenoje vaikus pasveikino Kėdainių sporto centro direktorius Arnas Argustas ir jo kolegos. Jie stovyklos vaikams suorganizavo ekskursiją po areną, parodė Kėdainių sporto klubų taures ir apdovanojimus, papasakojo apie Kėdainių sporto centrą, atsakė į vaikams rūpimus klausimus. Arenoje vaikai galėjo išbandyti jėgas linksmose sporto varžybose.

Po pietų dvasinės ramybės ir koncentracijos pamokyti buvo pakviestas Kėdainių sporto klubo „Stoikas“ narys, Kyokushin karate meistras Nerijus Gružauskas. Jis kartu su pagalbininkais Luku ir Gerdu pristatė klubą, jo veiklą, Kyokushin karate filosofiją, pamokė vaikus keleto specialių judesių ir leido vaikams pasijausti karatistais.

Sporto dienos pabaigą vainikavo protmūšis sporto tema ir nugalėtojų paskelbimas.

You may also like...