NOBANET naujiena: tolesnis etapas – e.mokymosi plėtra

NobanetKauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultetas iki 2017 metų pabaigos ir toliau tęsia savo veiklą NOBANET tinkle, kuris jungia verslo studijas realizuojančias aukštąsias mokyklas iš Skandinavijos ir Baltijos šalių. Toks sprendimas priimtas po  tinklo partnerių susitikimo Vilniuje, vykusio birželio 6-8 dienomis.

Susitikime  buvo aptartos projekto veiklos ir numatyta projekto plėtra. Susitikime dalyvavo Vadybos ir ekonomikos fakulteto dėstytojos Aistė Veverskytė ir Indrė Knyvienė, projekte atstovaujančios Kauno kolegiją.

Pagrindinė naujiena, kurią pasakoja projekto atstovės – 2017 metų pavasarį vienas iš NOBANET tinklo susitikimų numatytas organizuoti Kaune. Taip pat darbo grupių bei institucijų projektų vadovai pristatė, kas yra padaryta projekte, kokios problemos ir kaip vykdoma projekto sklaida. Didelis dėmesys buvo skirtas projekto veiklų vertinimui.

Pagrindinis NOBANET projekto siekis –  sukurti ir plačiai skleisti naujas žinias apie sėkmingą Šiaurės ir Baltijos šalių Smulkaus ir vidutinio verslo internacionalizavimą. NOBANET tinklas yra numatęs sukurti tvarius bendradarbiavimo tarp aukštojo mokslo institucijų ir SVV modelius, parengti naują mokymo(si)medžiagą apie SVV internacionalizaciją, įgyvendinti realius projektus tarptautiniu lygiu bei plėtoti aukštųjų mokyklų programas įtraukiant SVV internacionalizavimą.

Be Kauno kolegijos, NOBANET tinkle dalyvauja Suomijos, Danijos, Latvijos ir Estijos aukštosios mokyklos – Arcada taikomųjų mokslų universitetas, Tietgen verslo kolegija, Vidzemes universitetinė kolegija, Talino kolegija ir kiti partneriai.

 

You may also like...