Netradicinės ergoterapeutų patirtys

Netradicinės ergoterapeutų patirtysMedicinos fakulteto antro kurso ergoterapijos programos studentai kartu su Kūrybinių meno terapijų dėstytoja Giedre Ganusauskiene novatoriškų idėjų ieškojo svečiuose pas „200m2”.

Netradicinės ergoterapeutų patirtys„200m2“ – edukacinės dirbtuvės, lyg maža laboratorija, kurioje tyrinėjamos kartono, betono, popieriaus, plastiko ir kitokių medžiagų panaudojimo galimybės. Čia eksperimentuojama su medžiagomis, kuriami interjero daiktai, maketai ir kiti įvairūs objektai. Dirbtuvėse skatinama mažinti vartotojiškumą ir stengiamasi sugrąžinti norą savo aplinką kurti, o ne nusipirkti. Edukacinių dirbtuvių pagrindinis tikslas – nežaboti vaikų ir suaugusiųjų kūrybiškumo, o skatinti jį naudoti kasdieniniame gyvenime, kurti savo aplinką pačiam.

Netradicinės ergoterapeutų patirtysAbi pusės, tiek studentai, tiek 200m2 kūrybinė komanda, džiaugėsi galimybe susipažinti ir prisiliesti prie, atrodo, visiškai skirtingų sričių. Darbo eigoje paaiškėjo, kad visgi kūryba ir medicina yra greta, o tuo ir grįsta ergoterapeuto veikla.

Už laiką, idėjas, diskusijas dėkojame „200m2“ komandai: Santai, Monikai, Irutei ir Mindaugui.

You may also like...