Naujos sporto patirtys: Kauno kolegijos krepšininkai laimėjo draugišką kovą prieš kinus

Kauno kolegijos krepšininkai rungėsi su svečiais iš KinijosVasario 17 dieną Sabonio krepšinio centre Kauno kolegijos vaikinų krepšinio komanda draugiškose  rungtynėse susitiko su Kinijos jaunaisiais krepšininkais, kuriuos įveikė rezultatu 78:73.

Kauno kolegijos treneris Rolandas Rakutis pasidžiaugė, jog tarptautinė patirtis studentams yra labai svarbi. „Kovojome prieš vieną talentingiausių Kinijos krepšininkų – Kauno kolegijos krepšininkai rungėsi su svečiais iš Kinijos210 cm ūgio Faną Zimingą, kuriam prognozuojame šviesi ateitis krepšinio pasaulyje“, – sakė treneris. Sporto vadybos katedros vedėjas Andrius Brusokas pažymėjo, kad labai svarbu turėti stiprius socialinius partnerius tokius kaip Sabonio centras, kurie ir pakvietė išbandyti jėgas su svečiais iš Kinijos.

„Lietuvos krepšinio federacija kartu su Kinijos krepšinio federacija tęsia bendradarbiavimą ir pirmą kartą mūsų šalyje organizuoja stovyklą, kurioje du mėnesius sportuos perspektyviausi Kinijos jaunieji krepšininkai“, – informuoja Lietuvos Kauno kolegijos krepšininkai rungėsi su svečiais iš Kinijosmoksleivių krepšinio lyga. Kinų vyriausiuoju treneriu tapo vienas geriausių Lietuvos krepšininkų, Lietuvos jaunių rinktinės strategas, buvęs nacionalinės rinktinės kapitonas, baigęs profesionalaus krepšininko karjerą Saulius Štombergas. Stovykla veikia Kaune nuo vasario 9 dienos.

Apie šią Kinijos ir Lietuvos tarptautinę krepšinio stovyklą plačiai informuoja Kinijos žiniasklaida. Straipsnius ir nuotraukas nuolat publikuoja didieji šios šalies laikraščiai ir interneto portalai, tokie kaip Chinadaily.com, People.cn, CCTV.com ir kt.

You may also like...