Nauja patirtis: studentai savanoriavo ralio lenktynėse

Nauja patirtis: studentai savanoriavo ralio lenktynėseRugsėjo pirmomis dienomis vyko ralis „Aplink Lietuvą 2016“ Lietuvos Respublikos Prezidentės taurei laimėti, kuriame Kauno kolegijos studentai įsijungė į organizavimo veiklų savanorių gretas.

Darbas buvo gana įtemptas ir atsakingas: studentai turėjo laiku pasiekti ralio taškus įvairiuose šalies miestuose, padėti organizatoriams parengti ir prižiūrėti lenktynių trasas. Visos 4 savanorystės dienos buvo labai intensyvios, aplankyta daug miestų, nuvažiuota virš 1000 kilometrų. Studentams buvo patikėta vairuoti naujus Toyota centro automobilius, o vienas jų – hibridinis elektromobilis.

Nauja patirtis: studentai savanoriavo ralio lenktynėseRalio metu Lietuvoje buvo vykdomos saugaus eismo akcijos, kurių metu studentai persirengė įvairiais personažais ir dalino vaikams informacines skrajutes, atšvaitus.

Studentai džiaugiasi, jog savanorystės dienomis jiems teko susipažinti su ralio sporto lenktynininkais, kurie mielai dalinosi informacija apie šį sportą ir savanorius net pakvietė apžiūrėti savo automobilių salonus.

„Labai džiaugiuosi, kad prie Sporto vadybos katedros organizuojamos veiklos prisijungė ir kitų studijų programų atstovai. Iš viso savanoriavo 11 Kauno kolegijos studentų. Sporto vadybos katedrai tai buvo pirmasis renginys, susijęs su automobilių sportu. Esame dėkingi Lietuvos automobilių klubui, kuris pakvietė, surengė mokymus studentams ir juos sėkmingai integravo į praktinę veiklą.“ – apibendrina Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Sporto vadybos katedros vedėjas dr. Andrius Brusokas.

You may also like...