Naudingas patarimas: kaip kūrybiškai supakuoti Kalėdų dovaną?

Naudingas patarimas: kaip kūrybiškai supakuoti Kalėdų dovaną?Ar jau paslapčia kaip koks nykštukas pakuoji Kalėdų dovanas? Pasinaudok Kauno kolegijos Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto dėstytojos Danos Žemaitaitienės patarimais ir nustebink savo mylimiausius!

1. Kaip voverė susirink į vieną vietą reikalingus dovanos įpakavimo elementus. Reikės paprastos kartoninės dėžės (ją galima išlankstyti iš kartono lakšto), dovanų popieriaus, smulkių papuošimų – spygliuočių kankorėžių ir šakelių, cinamono lazdelių, džiovintų citrusinių vaisių riekelių, popieriaus karpinukų, nedidelių eglutę puošti skirtų  žaisliukų bei kitų mielų, spalvotų bei kvapnių detalių.

2. Sužinok, kokios gali būti įvyniojimo dovanų popieriumi vingrybės. Kartoninę dėžutę reikia apvynioti dovanų popieriumi. Galima panaudoti glamžyto ar blizgaus popieriaus skiaučių derinius.

3. Įjunk Kalėdų spalvomis žėrintį ir aromantus skleidžiantį dekoravimo fantazijos mygtuką. Komponuok 1 punkte paminėtus papuošimus juos priklijuok karštais klijais. Dovana turi būti supakuota taip, kad ją būtų patogu išpakuoti.

4. Smagaus įdėjų pasisėmimo žiūrint video:

You may also like...