Muzika ant Pelėdų kalno: 100 atlikėjų ir 57 kūriniai

„Muzikos diena fakultete“

Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultete skambėjo rinktinės muzikos garsai. Pagrindinėje parodų salėje visą dieną vyko renginys . Tai tradicinio Kauno kolegijos menininkų organizuojamo renginių ciklo „Meno dienos“ dalis.

Muzikos garsų maratonas ant Pelėdų kalno truko beveik aštuonias valandas: dieną rengtas jaunųjų atlikėjų programinės muzikos festivalis „Muzikinės kelionės su paukščiais“ , vakare – baigiamasis koncertas.

„Muzikos diena fakultete“Fakulteto dekanė dr. Sigita Saulėnienė mielai sutiko įsileisti muziką į „Meno dienas“ – šventę fakultete organizavo Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokykla ir jos fortepijono mokytoja Zita Juciuvienė bei solinio dainavimo, choro mokytoja Giedrė Virbickienė.

„Muzikos diena fakultete“

 

 

Po pietų Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos skyrių – vokalinio dainavimo, fortepijono, liaudies instrumentų, akordeono, pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų, styginių instrumentų – auklėtiniai pristatė savo muzikines programas. „Pasinaudokite gera proga užsukti ir paskanauti to skanaus grandiozinio muzikinio torto, atsiriekite nors gabaliuką jo savo sielai“, – kvietė muzikos mokyklos muzikos istorijos ir fortepijono vyr. mokytojas, koncertmeisteris Julius Kuzinas renginio pradžioje. Ir fakultetas „Muzikos diena fakultete“nuščiuvo, o po to įsibangavo – visur liejosi (net ir lauke skambėjo) klasikinės ir liaudies muzikos garsai, šurmuliavo jaunieji atlikėjai, jų tėveliai ir pedagogai. Fakulteto studentai ir bendruomenės nariai turėdami laisvą minutę ėjo pasiklausyti gyvai skambančios muzikos garsų. Jos klausėsi ir gražaus bei nemokamo renginio suvilioti kauniečiai, muzikos mylėtojai.

Vakare prasidėjo festivalio „Muzikinės kelionės su paukščiais“ baigiamasis koncertas. Nauja banga dalyvių ir klausytojų pildė salę, o šventei pasibaigus J. Vienožinskio menų „Muzikos diena fakultete“fakulteto dekanė, dėkodama už taip ryškiai tvyrojusią muzikinę dvasią fakultete, įteikė šventės organizatoriams ir vedėjams menininkės Sigitos Grabliauskaitės kurtas stiklo plunksnas.

Festivalyje iš viso skambėjo 57 muzikiniai numeriai, dalyvavo virš šimto atlikėjų. Viena šventės rengėjų, Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos mokytoja Zita Juciuvienė dėkojo: „Didelis ačiū, kad mus svetingai priėmėte į šią puikią salę su išskirtine akustika. Tikimės jog ir ateityje bendradarbiausime bei surengsime daugybę muzikinių pasirodymų“.

You may also like...