Mokslo metų baigimo iškilmių Kauno kolegijos Tauragės skyriuje atgarsiai

Š. m. birželio 28 dieną Kultūros rūmų konferencijų salėje buvo įteikti aukštojo mokslo diplomai trisdešimt dviem nuolatinių ir ištęstinių Įstaigų ir įmonių administravimo studijų programos absolventams ir suteiktas vadybos profesinis bakalauras. Kauno kolegijos Tauragės skyrius veikia 15 metų, o išleistoji laida – trylikta.

Mokslo metų baigimo iškilmių Kauno kolegijos Tauragės skyriuje atgarsiaiIškilmių metu pasipylė apdovanojimų lietus: Seimo narės Aušrinės Norkienės atstovė Tauragėje Sandra Triukaitė-Valinčienė apdovanojo absolventę Dovilę Poškienę už gerą mokymąsi, Tauragės apskrities verslininkų asociacijos pirmininkė Giedrė Stulginskienė įteikė atminimo dovanėlę ir gėles absolventei Eglei Meižytei už puikiai apgintą baigiamąjį darbą, tema ,,UAB ,,Kava su knyga“ knygyno ,,Pegasas“ pardavimų didinimas“. Taip pat Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius M. Petraitis ir mero patarėjas D. Kaminskas apdovanojo absolventes Ramintą Piluckienę ir Indrę Benėtaitę už puikius mokymosi rezultatus. Kauno kolegijos Tauragės skyrius apdovanojo Moniką Jarutytę ir Kristiną Mėlenienę už puikiai apgintą baigiamąjį darbą ,,UAB ,,Vortana“ teikiamų transportavimo paslaugų tobulinimo ir plėtros galimybės“.

Absolventus sveikino Kauno kolegijos Tauragės skyriaus įkūrimo iniciatyvinės grupės pirmininkas, Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys dr. Arūnas Beišys, Vyriausybės atstovė Tauragės apskrityje Irena Ričkuvienė, UAB ,,Televizijos komunikacijos“ direktorius, Tauragės rajono savivaldybės Tarybos narys, Baigiamųjų darbų kvalifikavimo komisijos narys Vilmantas Liorančas, Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktorė, skyriaus socialinė partnerė, Meilutė Parnarauskienė ir Tauragės rajono savivaldybės tarybos narė dr. Iveta Skurvydienė.

Didžioji dalis absolventų dirba ir dirbs Tauragėje, o Kauno kolegijos Tauragės skyrius jau laukia Įstaigų ir įmonių administravimo, Socialinio darbo ir Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo studijų programų pirmakursių.

You may also like...