Miestą gražina Kauno kolegijos akademinio miestelio lauko aplinkos

Džiugi žinia vairuojantiesiems – Kauno kolegijos akademiniame miestelyje Jūsų patogumui atidaryta dar viena automobilių parkavimo aikštelė. Ir tai tik mažytė dalis numatytų vasaros darbų. Sužinokite, kokie lauko infrastruktūros pokyčiai jau rudenį nustebins akademinę bendruomenę ir miestiečius.

Miestą gražina Kauno kolegijos akademinio miestelio lauko aplinkos Miestą gražina Kauno kolegijos akademinio miestelio lauko aplinkos Miestą gražina Kauno kolegijos akademinio miestelio lauko aplinkos
Naujinamos aplinkos pėstiesiems ir vairuotojams

Naująją aikštelę rasite už Kauno kolegijos studijų centro, o joje – 36 vietos, dalis jų pritaikytos specialiųjų poreikių turintiems asmenims. Prasidėjo ir pėsčiųjų tako, padedančio pasiekti šią bei šalia esančias parkavimo zonas darbai: takas drieksis tarp kolegijos Pramonės prospekto 20 bei 22 A administracinių pastatų.

Jau greitai bus galima automobilius parkuoti dar vienoje 46 vietų neasfaltuotos dangos aikštelėje – šiuo metu darbai vykdomi už lauko sporto aikštyno, netoli studentų bendrabučių. Iš viso Kauno kolegijos akademiniame miestelyje, besidriekiančiame Pramonės prospekte, – per 10 aikštelių ir virš 300 vietų, skirtų automobilių parkavimui.

IMG_0270Per vasarą planuojama atnaujinti ir Kauno kolegijos akademinio miestelio sporto aikštyno bėgimo takelio dangą. „Mūsų sporto aikštynas atviras miestiečiams. Čia dažnai ateina sportuoti Dainavos mikrorajono gyventojai, įsileidžiame įvairių sporto sričių entuziastus, rengiančius įvairius konkursus, čempionatus. Štai neseniai aikštyne šurmuliavo gatvės gimnastikos entuziastai iš Lietuvos ir kaimyninės Latvijos.“ – pasakoja Kauno kolegijos direktoriaus pavaduotojas plėtrai ir infrastruktūrai Paulius Baltrušaitis.

Pramonės prospekto 20, 22, 22 A pastatų centrinių įėjimų pusėje nuo liepos 1 dienos prasideda vaikščiojimo takelių ir atvirų poilsio zonų tvarkybos darbai. Jau iki rugsėjo bus nutiesti pėsčiųjų takai, o prie jų pradėtos rengti žaliosios poilsio salelės.

Žaliosios zonos – natūralių gamtos formų

Poilsio saleles puoš natūralių gamtos formų augmenija, tad geru oru institucijos studentai, darbuotojai ar pro šalį keliaujantys miestiečiai gėlės prisėsti ant suolelių, atsipalaiduoti, pabendrauti.

Miestą gražina Kauno kolegijos akademinio miestelio lauko aplinkos Į Kauno kolegijos akademinio miestelio dirvą neseniai įleidusių šaknis skroblų, klevų ir eglaičių oazių bei žemaūgių obelaičių sodo „draugiją“ papildys beržų ir kitų medžių parkas, kuris bus sodinamas už Pramonės prospekto 22 statinio vidinio kiemelio. Parku galės grožėtis ir visai netoliese kolegijos bendrabučiuose gyvenantys studentai. Beje, kiemelį pavasarį Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto Želdinių ir agrotechnologijų katedros studentai papuošė apsodindami narcizais ir tulpėmis, o planuose – šią erdvę paversti patrauklia, jaukia lauko renginių vieta.

„Akademinio miestelio lauko ir vidaus erdvių plėtros poreikį nusakė studentai. Mes įsiklausome į bendruomenės poreikius – nuolat diskutuojame su ja siekdami išsiaiškinti lūkesčius, vizijas.“ – apibendrina Kauno kolegijos direktoriaus pavaduotojas plėtrai ir infrastruktūrai.

Esamos ir kuriamos žaliosios Kauno kolegijos akademinio miestelio erdvės, praturtinančios Kauno miestą, užima 7 hektarus.

You may also like...