Menų fakultete – Rygos studentų kūrybos ekspozicija

Sausio 15 dieną Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultete atidaryta Rygos tarptautinės Baltijos akademijos dviejų studentų diplomantų darbų paroda, kuri veiks iki vasario 4 dienos.

Bendradarbiavimas su Rygos tarptautine Baltijos akademija, inicijuotas fakulteto dekanės dr. Sigitos Saulėnienės bei Rygos institucijos Dizaino katedros vedėjo Michailo Kopeikino, trunka jau ne vienerius metus ir įgyja vis brandesnius kūrybinio darbo atspalvius. Taip prieš kelis metus Rygos tarptautinės Baltijos akademijos Dizaino mokyklos rengiamos konferencijos metu atidaryta Justino Vienožinskio menų fakulteto studentų darbų paroda. Tai buvo pirmasis žingsnis į tarpinstitucines jaunųjų kūrėjų parodas, suteikiančias galimybes studentams ir absolventams atskleisti save, tobulėti ir pasisemti gerosios patirties.

Šis bendradarbiavimas nuolat tęsiasi, tad mūsų studentai bei dėstytojai – dažni svečiai Latvijoje. O šį kartą, parodoje Kaune, eksponuojami geriausi latvių studentų Sergėjaus Greckio (vadovė Nelija Dziedataja) ir Oksanos Cimoškos (vadovė Irina Kopeikina) įmonių firminio stiliaus kūrimo diplominiai darbai. Sergėjus Greckis sukūrė parduotuvės „KokaGultas” firminio stiliaus projekto vizualizaciją, o Oksana Cimoško – įmonės „SIA Max Studio” firminio stiliaus projekto vizualizacijas.

Visus, o ypač studentus, maloniai kviečiame apsilankyti ir įvertinti kolegų kūrybą ir pasiektą rezultatą.

You may also like...