Meniniai studentų darbai – tarptautinėje Europos muziejų naktyje Kėdainiuose

Meniniai studentų darbai – tarptautinėje Europos muziejų naktyje KėdainiuoseGegužės 16 dieną Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto Dekoratyvinės plastikos odos specializacijos studentų darbai buvo pristatyti Janinos Monkutės-Marks muziejuje – Kėdainiuose vyko tarptautinės Europos muziejų nakties renginys „Avangardiniai potyriai“.

Meniniai studentų darbai – tarptautinėje Europos muziejų naktyje Kėdainiuose

 

 

Šis renginys buvo skirtas drabužių aksesuarams ir mados įvaizdžio kūrybinėms interpretacijoms. Jo metu muziejaus lankytojai galėjo ne tik susipažinti su muziejaus ekspozicija, bet ir sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, akcijose, žaidimuose.

Kauno kolegijos J. Vienožinskio menų fakulteto studentų avangardinių kūrinių ekspozicijos pagrindą sudarė absolventės Meniniai studentų darbai – tarptautinėje Europos muziejų naktyje KėdainiuoseSandros Kersnauskaitės baigiamojo darbo „Pasivaikščiojimas prie jūros“ (vadovė doc. Lolita Grabauskienė) meninių aksesuarų iš odos kolekcija. Taip pat pristatyti Dekoratyvinės plastikos odos specializacijos studentų kursiniai ir kūrybiniai-eksperimentiniai darbai: dekoratyviniai batai, rankinės, diržai, papuošalai.

Renginio studentiškų darbų kuratorė Lolita Grabauskienė akcentavo, jog šios ekspozicijos esmė buvo „skatinti žmonių domėjimąsi menu, puoselėti Meniniai studentų darbai – tarptautinėje Europos muziejų naktyje Kėdainiuosejaunimo kūrybiškumą, pristatyti Kauno kolegijos J. Vienožinskio menų fakulteto studentų darbus ir skleisti Dekoratyvinės plastikos programos privalumus visuomenėje, o kartu ir stiprinti kūrybinį bendradarbiavimą su socialiniais partneriais“.

You may also like...