Medicinos fakulteto studentus, dėstytojus ir absolventus sukvietė „Kinas ir Reabilitacija“

Medicinos fakulteto studentus, dėstytojus ir absolventus sukvietė „Kinas ir Reabilitacija“Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Reabilitacijos katedra pavasariškomis nuotaikos pulsuoti pradėjo renginio „Kinas ir Reabilitacija“ metu.

Vasario 25 dieną būsimieji kineziterapeutai ir ergoterapeutai linksmai ir entuziastingai sukvietė Medicinos fakulteto studentus, dėstytojus ir absolventus į savo specialybės dienos minėjimą. Šis reabilitacijos specialistų renginys jau tapo tapo tradicija.

Medicinos fakulteto studentus, dėstytojus ir absolventus sukvietė „Kinas ir Reabilitacija“„Atrodytų, du nesuderinami dalykai – kinas ir reabilitacija, bet tik ne būsimiems kineziterapeutams ir ergoterapeutams. Studentai išradingai vaidino sugalvotas situacijas, kuriose sprendė kino aktorių ar personažų sveikatos problemas.“ – reflektuoja Reabilitacijos katedros vedėja Milda Gintilienė.

Medicinos fakulteto studentus, dėstytojus ir absolventus sukvietė „Kinas ir Reabilitacija“Grįžusieji iš praktikos Maltoje, Lenkijoje, Estijoje pasidalino įspūdžiais ir patarimais planuojantiems vykti dalinėms studijoms ar praktikai. Šį kartą studentams sėkmės linkėjo ir praktine patirtimi dalinosi Kauno kolegijos direktoriaus pavaduotojas komunikacijai Antanas Vaidelys, Pirmo žingsnio savininkas ir „Šviesuvos“ asociacijos prezidentas Algimantas Astrauskas ir Elena Bartnikienė, SPA Saulėja savininkė. Ir, žinoma, labai laukti absolventai, kurių nauja patirtis ir paskatos žodžiai būsimiems kolegoms yra didžiausias įkvėpimas žengti pasirinktu keliu.

Medicinos fakulteto studentus, dėstytojus ir absolventus sukvietė „Kinas ir Reabilitacija“Jau tradicija tapo, kad reabilitacijos specialistų šventėje kasmetapsilanko Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto „Uosinta“, kuris šokiui išjudina visus renginio dalyvius.

„Ką tik gyvenime tektų reabilituoti, svarbiausia, nepamiršti komandos – draugų, kolegų ir bendraminčių. Kaip ir reabilitacijos komandoje – tikslo reikia siekti kartu.“ – sako M. Gintilienė.

You may also like...