Medicinos fakulteto Socialinio darbo katedra minėjo Pasaulinę socialinio darbo dieną

 

2020 m. kovo 19 d.  Kauno Kolegijos Medicinos fakulteto Socialinio darbo katedros bendruomenė organizavo renginį nuotoliniu būdu „Pažink save – pažinsi Pasaulį“, skirtą Pasaulinei socialinio darbo dienai. 

Renginį moderavo SD katedros  lektorės Aušra Kavaliauskienė ir Ilona Venckienė. Renginio dalyvius šiltai pasveikino SD katedros vedėja Virginija Kondratavičienė  ir KK MF administracijos atstovė Studijų skyriaus vedėja Danguolė Mieldažienė. Apie socialinio darbo profesijos svarbą ir profesinio identiteto plėtojimą kalbėjo Lietuvos socialinių įstaigų vadovų asociacijos prezidentė Lina Kazokienė.

Renginio metu Socialinio darbo studijų programos studentės savo patirtimi ir iššūkiais, dalyvaujant  Erasmus+ programoje:

  • „Erasmus+ patirtis studijuojat University College Leuven Limburg “ (Belgija). Dominika Viduolytė (SD8).
  • „Erasmus+ patirtis studijuojat „HAN University Of Applied Sciences“ (Nyderlandų karalystė). Simona Soltytė  (SD8).
  •  „Erasmus+ patirtis studijuojat University of Nicosia“ (Kipras). Gabija Angelės Paškevičiūtė (SD8).

Tarptautiškumo svarbą studijų procese apžvelgė ir padrąsino studentus ateityje dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose projektuose bei mainų programose KK Medicinos fakulteto tarptautinių ryšių koordinatorius Povilas Beseckas.

Renginio antroje dalyje buvo organizuota panelinė diskusija su viešniomis SD katedros absolventėmis  Daiva Bulkauskaitė, Brigita Olensevičienė, Greta Žemaityte. Absolventės prisiminė savo smagias patirtis studijų metu ir dalinosi savo patirtimi, išbandant save įvairiose socialinio darbo srityse, taip pat pasidalino patarimais studentams, būsimiems socialiniams darbuotojams.

Renginio pabaigoje dalyviai reflektavo savo prisiminus ir įspūdžius. Renginio dalyviai pažymėjo, kad šis renginys buvo aktualus, įdomus ir prasmingas. Nors renginys buvo organizuojamas nuotoliniu būdu, dalyviai pažymėjo, kad jautė sukurtą jaukią, šiltą ir draugišką atmosferą.

 

You may also like...