Medicinos fakulteto lektorė pristato Masaru Emoto tyrimus su vandeniu

Medicinos fakulteto lektorė pristato Masaru Emoto tyrimus su vandeniuAr žinote, kad mūsų mintys, jausmai, žodžiai, malda keičia vandens struktūrą? Japonų mokslininko Masaru Emoto tyrimų sritis – planetos vanduo. Atlikdamas tyrimus su vandeniu, jis nustatė, kad minčių ir emocijų veikiamas stingstantis vanduo suformuoja atitinkamai „gražius“ ir „tvarkingus“ arba „negražius“ bei „chaotiškus“ kristalus. Vanduo, pasak mokslininko, ne tik visos gyvybės šaltinis ir pagrindas, bet ir ta substancija, kuri subtiliai reaguoja į žmogaus sąmonės energiją, atspindėdama dvasinę žmonijos būseną. Kelių populiarių knygų apie vandens kristalus autorius sako, kad išvalę dvasią, drauge išvalysime planetos vandenį.

Medicinos fakulteto lektorė pristato Masaru Emoto tyrimus su vandeniuTrečio amžiaus universiteto studentams skirto renginio metu Kauno kolegijos Reabilitacijos katedros lektorė Laura Baumann skaitė pranešimą apie Masaru Emoto atliktus tyrimus su vandeniu. Apie 70 % žmogaus kūno sudaro vanduo, kaip ir mūsų planetos didžiąja dalį. Dėl šios priežasties, mokslininko gauti rezultatai yra revoliuciniai – jie suteikia galimybę kitaip pažvelgti į žmogaus, aplinkos apsaugos ir taikos išsaugojimo problemas. Laura Baumann pritaria, kad žmogui, kaip ir vandeniui, reikalinga cirkuliacija – judesys neatsiejamas nuo geros savijautos.

Po pranešimo dėstytoja parodė mankštą viršutinei kūno daliai, kuriai atlikti nereikia specialių priemonių ar vietos. Pasportavus, nusidriekė eilė norinčių išsitirti kūno audinių sudėtį. Padedant Reabilitacijos katedros vedėjai Mildai Gintilienei ir pirmo kurso Kineziterapijos programos studentėmis Karolinai Marcinkevičiūtei bei Kotrynai Palšauskaitei, Trečio amžiaus universiteto klausytojams atlikti vertinimai: kūno audinių analizė bei pusiausvyros tyrimas su „Y Balance“ platforma.

You may also like...