Kitokios studijos: kosmetologai dalyvavo dvejuose seminaruose ir išvykstamojoje paskaitoje

Seminaro „Guinot Hydradermie Lift“ akimirkaPastarosios dvi savaitės Kauno kolegijos Medicinos fakulteto kosmetologams buvo pilnos įspūdžių ir naujų specialybės žinių – dalyvauta dvejuose seminaruose ir išvykstamojoje paskaitoje.

Lapkričio 21 dieną Kosmetologijos katedroje vyko seminaras „Guinot Hydradermie Lift“ – aparatinės kosmetinės veido odos procedūros pristatymas. Seminare dalyvavo trečio kurso studentai, absolventai ir katedros dėstytojai. Mokymų vadovė pristatė Prancūzijos kompanijos „Guinot“ sukurtą kosmetologinį aparatą, kuriuo galima atlikti įvairias sveikatinimo procedūras – dvigubą jonoforezę, limfodrenažą, miostimuliaciją, naudoti aukšto dažnio sroves. Ši metodika naudojama sprendžiant įvairias odos problemas: gydoma sausa, spuoguota, brandi oda.

Seminaro dalyviai ne tik išmėgino platų „Guinot“ kompanijos kosmetinių priemonių asortimentą, bet ir diskutavo apie odos gydymo svarbą, dažniausius pacientų susirgimus.

Seminaro „Depiliacija cukraus pasta“ akimirkaBūsimi kosmetologai Medicinos fakultete lapkričio 24 dieną dalyvavo praktiniame seminare „Depiliacija cukraus pasta“. Antrakursius sudomino iš Vilniaus atvykusių estetikos centro „Kosmedija“ atstovų pateikta informacija apie „Alexandria Professional“ kompanijos odai ir aplinkai „draugiškus“ kosmetikos produktus, depiliavimo cukrumi ypatumus, indikacijas ir kontraindikacijas, privalumus ir trūkumus lyginant su kitomis depiliavimo metodikomis.

Atidumo ir tikslumo pareikalavo praktinė seminaro dalis, kai buvo demonstruojamas plaukų šalinimas cukrumi. Daugelis studenčių išdrįso pabandyti šį plaukų šalinimo metodą. Išbandžiusios procedūrą studentės tvirtino, kad cukrumi depiliuojant mažiau skauda, o atlikusios savo kolegėms depiliaciją merginos teigė, kad procedūrą specialistui atlikti nėra lengva, kaip atrodo stebint iš šalies.

Išvykstamojoje paskaitoje SPA centre „Shanti“Dar viena žinių gavimo forma – išvykstamoji paskaita. Medicinos fakultete studijuojantys kosmetologiją trečiakursiai dalyvavo paskaitoje Kauno SPA centre „Shanti“. Čia sėmėsi informacijos apie Rytų kultūros panaudojimo galimybes kosmetologijoje. SPA centro darbuotojai papasakojo ne tik apie Ajurvedos sveikatinimo procedūras, bet ir pademonstravo tradicinį indišką galvos masažą „Čampi“ – tai veiksminga gydomoji ir atpalaiduojanti masažo technika.

Konkretus ir akivaizdus Ajurvedos tiesų pritaikymas šiuolaikinio kosmetologo darbe dar labiau paskatino studentus gilintis į savęs pažinimą, sveiką gyvenseną. Būsimi kosmetologai įsitikino, kad fundamentalaus Ajurvedos mokslo teiginiai apie grožį ir sveikatą, suformuluoti prieš penkis tūkstančius metų, išlieka aktualūs ir šiandien.

You may also like...