Medicinos fakulteto atstovai partnerystę nuolat stiprina didžiausiame Lenkijos medicinos universitete

Medicinos fakulteto atstovai partnerystę nuolat stiprina didžiausiame Lenkijos medicinos universiteteKauno kolegijos medikai partnerystės ryšius stiprino su Lenkijos Lodzės Medicinos universitetu (Medical university of Lodz) – sausio 20–22 dienomis Medicinos fakulteto atstovai buvo pakviesti dalyvauti tarptautinėse dienose bei kineziterapijos studentų diplomų įteikimo ceremonijoje.

Kauno kolegijos Medicinos fakulteto tarpdalykinė delegacija Lodzėje lankėsi kineziterapijos ir radiologijos studijų programų praktinio mokymo bazėse, aptarė tolimesnio bendradarbiavimo galimybes tarp institucijų, bendrų projektų ir mokslinių tyrimų vykdymo, straipsnių rengimo galimybes. Aktualūs buvo ir podiplominių studijų, kursų organizavimo klausimai, išplečiant bendradarbiavimo sritis.

Medicinos fakulteto atstovai partnerystę nuolat stiprina didžiausiame Lenkijos medicinos universiteteLodzės Medicinos universiteto delegacija nuolat atvyksta ir į Lietuvą – Kauno kolegijos Medicinos fakultete pastaraisiais metais viešėjo jau keletą kartų, įvardindami mūsų aukštosios mokyklos Medicinos fakultetą kaip svarbų tarptautinį partnerį, su kuriuo siekia plėsti bendradarbiavimo sritis. Šiuo metu Kauno kolegijos kineziterapijos studijų programos studentai sėkmingai atlieka profesinę praktiką Lodzės Medicinos universiteto Reabilitacijos klinikoje.

Kauno kolegijos Medicinos fakultetas jau daug metų bendradarbiauja su Lenkijos Lodzės Medicinos universitetu. Lietuvos ir Lenkijos institucijų ilgametė partnerystė, paremta nuolatiniu bendradarbiavimu studentų ir dėstytojų mobilumo, studijų programų vystymo srityje. Tarp institucijų pasirašyta „Erasmus Long Life Learning“ programos bendradarbiavimo sutartis, kuri pratęsta ir „Erasmus+“ programos naujam laikotarpiui.

Medicinos fakulteto atstovai partnerystę nuolat stiprina didžiausiame Lenkijos medicinos universiteteŠi kaimyninės šalies mokslo institucija – didžiausias valstybinis medicinos universitetas Lenkijoje, įsteigtas 2002 metais po dviejų mokyklų susijungimo: Medicinos akademijos ir Karo medicinos akademijos. 2015 metais universitetas buvo pilnai renovuotas – pastatytas naujas studijų centras su ligonine, specializuotomis klasėmis ir moksline sporto laboratorija, 1000 vietų konferencijų centru.

You may also like...