Medicinos fakultete viešnia iš Švedijos: pamatas partnerystei su Malmės universitetu

Kauno kolegijoje Medicinos fakulteto dekano Juliaus Dovydaičio kvietimu 2018 metų kovo 27 dieną viešėjo Švedijos Malmės universiteto lektorė, dantų technikė Madeleine Söllner.Medicinos fakultete lankėsi lektorė iš Švedijos: pamatas partnerystei su Malmės universitetu(1)

Susitikimo metu Madeleine Söllner pristatė pagal modernias technologijas sukurtus naujausius burnos sveikatos priežiūros ir dantų technologijų prietaisus. Viešnia domėjosi Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Burnos sveikatos katedros realizuojamomis studijų programomis – dantų technologija, burnos higiena, odontologine priežiūra. Vizito metu buvo aptarti Medicinos fakulteto vykdomi tarptautiniai projektai, studijų programos, pasiekimai, studentų ir dėstytojų mobilumo galimybės.

Madeleine Söllner aplankė burnos sveikatos priežiūros ir dantų technologijos specialybių teorinio ir praktinio mokymo aplinkas, pakalbino paskaitose dalyvaujančius studentus ir dėstytojus. Viešnia pastebėjo, kad dantų technologijų laboratorijos ir burnos sveikatos auditorijų įranga, naudojama studentų praktiniam mokymui, atitinka naujausias šiuolaikines technologijas, o tokios skaitmeninių technologijų klasės, kokia yra Medicinos fakultete, neturi net pats Malmės universitetas.

Medicinos fakulteto Burnos sveikatos katedros vedėjos Daivos Mačiulienės teigimu, susitikimas su viešnia iš Švedijos padėjo stiprius pamatus Malmės universiteto ir Kauno kolegijos aukštųjų mokyklų partnerystės plėtojimo galimybėms ateityje.

You may also like...