Medicinos fakultete – dantų technikai rinkosi į savo specialybės šventę

Medicinos fakultete – dantų technikai rinkosi į savo specialybės šventęPraeitą savaitę Kauno kolegijos Medicinos fakultete buvo minima dantų technikų profesinės dienos šventė, kurioje tradiciškai dalyvavo – bendravo apie studentišką gyvenimą ir dalinosi specialybės žiniomis – studentai, dėstytojai, absolventai bei medicinos pasaulio partneriai.

Dėmesio centre buvo pirmo kurso studentai, kuriuos siekta supažindinti su šventėje dalyvaujančiais svečiais. Pirmakursiams kolegos palinkėjo veržlumo, sveiko konkurencingumo, žingeidumo bei išradingumo, nes visų šių savybių reikia dantų techniko specialybei.

Medicinos fakultete – dantų technikai rinkosi į savo specialybės šventęĮ profesinės dienos šventę atvyko garbūs svečiai: Lietuvos odontologų rūmų tarybos vicepirmininkas Petras Ralys bei Dantų technikų sąjungos narys Vytenis Orentas, kurie studentams linkėjo ne tik tobulėjimo savo profesinėje srityje, bet palinkėjo neprarasti ir studentiškų savybių, linksmumo, originalumo, siekti visada užsibrėžto tikslo, o taip pat pasinaudoti visomis galimybėmis, kurias sudaro mūsų mokymo institucija. Dantų technikė, absolventė,  Kristina Ješanu pabrėžė, kad pinigai – ne pagrindinis dantų techniko tikslas, o svarbiau žmogiškieji ištekliai, sąžiningai ir kruopščiai atliktas darbas, paciento padėka dantų technikui, komandinis darbas su gydytoju odontologu bei visa odontologinės klinikos komanda.

Medicinos fakultete – dantų technikai rinkosi į savo specialybės šventęKauno kolegijos dantų technikų alumnų klubo prezidentas Mindaugas Mickevičius studentus kvietė burtis ir dalyvauti klubo organizuojamuose renginiuose ar susiėjimuose, pasidalino studijų laikų patirtimi. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Studentų Mokslinės draugijos Odontologų būrelio pirmininkas Mantas Jokšas kvietė jaunuosius studentus jungtis kartu su universiteto studentais tikslu atlikti bendrus mokslinius tyrimus, dalyvauti jų organizuojamose stovyklose, protų mūšyje, rengti bendrus pranešimus mokslinėse konferencijose.

Medicinos fakultete – dantų technikai rinkosi į savo specialybės šventęNebuvo pamiršta ir Dantų technologijos studijų programos graži istorija, kurią pristatė ilgą laiką medicinos mokykloje dirbęs dantų technikų laboratorijos vedėjas Algirdas Survila. Malonu buvo žiūrėti istorijai į akis: į seniai jau dirbančius dar jaunus dėstytojus, pirmąsias laboratorijas ir įrenginius. Girdėjosi tiek studentų, tiek pačių dėstytojų šnibždesiai, kad šiandien viskas pasikeitę, patobulėję…

Burnos sveikatos katedros vedėja Daiva Mačiulienė džiaugėsi, kad Dantų technologijos studijų programos studentai į šventę atėjo ne tušti. Kūrybiškumas viršijo maksimumą. Ir pačių sukurtas eilėraštis „Odė studijoms“, ir pačių pagaminti dantų vainikėlių modeliai-magnetukai buvo dovanojami svečiams bei vyresnių kursų studentams. Būsimi dantų technikai Aistė ir Evaldas pasveikino pirmakursius savo kūrybos daina. padrąsino kolegas studijoms, atsiskaitymams, bei ateinančioms sesijoms.

Daugiau fotografijų kviečiame apžvelgti čia.

 

You may also like...