Mažiausieji aplankė Kauno kolegijoje dirbančius tėvelius

Vasario 26 dieną Kauno kolegijos Apskaitos ir finansų katedra organizavo edukacinį renginį „Diena tėvelių darbe“. Renginio tikslas – mažiesiems svečiams pristatyti dėstytojo profesiją.  Renginio svečiai – Kauno „Ryto“ ir „Jono Pauliaus II“ pradinių mokyklų antrokai.

Verslo fakulteto dėstytoja Jolita Radzevičė dalijasi renginio akimirkomis:

Renginio metu mažieji buvo supažindinti su Kauno kolegijos mokymosi ir laisvalaikio erdvėmis, turėjo galimybę savo akimis įsitikinti, kokia turtinga ir šiuolaikiška yra aukštosios mokyklos biblioteka. Bibliotekininkė Daiva kartu su kolegėmis suteikė pradinukams galimybę išbandyti elektroninę knygų grąžinimo sistemą, kuri vaikams padarė įspūdį.

Vėliau „būsimieji studentai“ rinkosi į savo pirmą paskaitą vienoje iš moderniausių kolegijos auditorijų. Renginio organizatoriai, Apskaitos ir finansų katedros vedėjas dr. Ričardas Butėnas ir lektorė Jolita Radzevičė, trumpai pristatė kolegiją ir dėstytojo profesiją. Sunkiausias iššūkis teko lektoriui Audriui Lukoševičiui, kuris vedė paskaitą apie pinigus, taupymą bei atsakingą skolinimąsi. Mažųjų dėmesį patraukė viktorina ir prizai. Visi gavome namų darbus – susiplanuoti savo biudžetą.

Po sunkios paskaitos vaikų laukė veiklos Sporto centre. Čia treneriai Ingrida Lavinskienė ir Vitalijus Kazlauskas vedė šokio treniruotę ir nuotaikingas estafetes. Vaikai buvo apdovanoti Verslo fakulteto prizais.

Dėkojame Sporto centro vadovei Laurai Mekšriūnienei ir jos kolegėms, mielai prisidėjusioms prie renginio.

You may also like...