Masažuotojo kompetencija džiaugiasi pirmieji kursantai

Sausio 20 d.Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Reabilitacijos katedros vedėja Milda Gintilienė, tęstinių studijų vedėja Rasa Juozapavičienė ir dėstytoja Diana Nemčiauskienė turintiems medicininį išsilavinimą įteikė pirmuosius pažymėjimus, suteikiančius teisę dirbti masažuotoju sveikatos priežiūros institucijose.

Masažuotojo kompetencija džiaugiasi pirmieji kursantai

2016 m. gruodžio pradžioje Reabilitacijos katedroje startavo ,,Masažo pagrindų mokymo programa“. Kursų metu buvo mokoma ne tik, kaip atlikti gydomąjį masažą įvairioms kūno dalims esant įvairiems susirgimams, bet ir kaip masažuoti besilaukiančias moteris, kūdikius bei masažuotojo ergonomikos tikslu dirbti ir saugoti save.

Dėstytoja D. Nemčiauskienė nuolatos akcentavo, jog į žmogų reikia žvelgti visapusiškai, t. y. neužtenka atlikti vien tik masažo technikos pagal šabloną, kad žmogus pasijaustų geriau, dažnai reikia būti ir geru klausytoju bei patarėju. Masažas, anot dėstytojos, tai nuolatinis kūrybinis procesas, kuris keičiasi su kiekvienu masažuotojo rankos prisilietimu.

Būsimieji specialistai dalinosi įvairiomis patirtimis ir džiaugėsi laikydami rankose pažymėjimus, kuriuose patvirtinama, jog įgijo kompetenciją dirbti masažuotoju.

Palinkėkime jiems sėkmės.

You may also like...