„LRLA asamblėja 2016“: gydytojai radiologai ir radiologijos technologai aptarė aktualius klausimus

„LRLA asamblėja 2016“ akimirkaLietuvos radiologijos laborantų asociacija kartu su Kauno kolegijos Medicinos fakultetu vasario 26 dieną Kaune, Park Inn by Radisson viešbučio konferencijų centre, suorganizavo Respublikinę konferenciją „LRLA asamblėja 2016“.

Konferencijoje dalyvavo daugiau nei 300 klausytojų, atvyko gydytojai radiologai, radiologijos technologai ir kiti sveikatos priežiūros specialistai iš įvairių Lietuvos asmens sveikatos priežiūros įstaigų, taip pat dalyvavo akademinė visuomenė iš Klaipėdos universiteto bei Kauno kolegijos. Ne mažiau aktyvūs buvo ir būsimi sveikatos priežiūros specialistai – radiologijos technologai, kuriuos ruošia ir pirmąją absolventų laidą šiais metais išleisti ruošiasi Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Biomedicinos diagnostikos katedra.

„LRLA asamblėja 2016“ akimirkaKonferencijos dalyvius pasveikino Lietuvos radiologijos laborantų asociacijos prezidentė dr. Aurika Vanskavičienė. Asociacijos prezidentė dėkojo Kauno kolegijos administracijai už naujos Radiologijos studijų programos įdiegimą ir sėkmingą jos vykdymą. Sveikinimo žodį tarė ir Biomedicinos diagnostikos katedros vedėja Ingrida Viliušienė. Ji pasidžiaugė jau šiemet planuojama išleisti pirma Radiologijos technologų absolventų laida ir padėkojo dėstytojams praktikams bei sveikatos priežiūros įstaigų administracijai už suteiktą galimybę bendradarbiauti rengiant būsimuosius sveikatos priežiūros specialistus – radiologijos technologus.

Savo žiniomis ir praktine patirtimi su konferencijos dalyviais pasidalino tiek gydytojai radiologai, tiek ir radiologai technologai iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės, Vilniaus universiteto Santariškių klinikų ir Nacionalinio vėžio instituto. Konferenciją užbaigė Klaipėdos universiteto prof. Arvydas Martinkėnas supažindindamas konferencijos dalyvius su Jungtine Baltijos šalių radiologijos magistrantūros programa.

You may also like...