Lietuvos trispalvė kurta kartu su Kauno kolegijos menininkais

Lietuvos trispalvė kurta kartu su Kauno kolegijos menininkais Kovo 11-tąją Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko koncertas „Su Laisve širdyse“. Valandą prieš koncertą arenos erdvėse rengti interaktyvūs meniniai projektai, kurių metu buvo galima prisiliesti prie senovinėmis audimo staklėmis audžiamo audinio, kartu su Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto studentais ir dėstytojais nusimarginti savo vėliavos gabalėlį ir jį sujungti į bendrą vėliavą bei sudalyvauti grupės BIONICS interaktyvaus tautinio rašto kūrime.

Lietuvos trispalvė kurta kartu su Kauno kolegijos menininkaisBendradarbiaujant su miesto Kauno kultūros centru „Tautos namai“ Kauno kolegijos J. Vienožinskio menų fakultetui buvo patikėta sukurti vieną kūrybinių dirbtuvių koncepciją ir ją realizuoti. Fakulteto dėstytojai Dovilė Gaižauskienė, Vilius Venckevičius kartu su studentais noriai ėmėsi šios veiklos. Taip Kauno „Žalgirios“ arenoje su visais norinčiais miestiečiais pradėjo „austi“ Lietuvos Respublikos vėliavą.

Lietuvos trispalvė kurta kartu su Kauno kolegijos menininkaisTrispalvė buvo gaminama skirtingais raštais naudojant trijų spalvų kaspinus. Šiame užsiėmime-žaidime noriai dalyvavo visų amžiaus grupių žmonės, senjorai, jaunimas ir aišku vaikai. Visiems netrūko šiltų emocijų ir geros nuotaikos.

Lietuvos trispalvė kurta kartu su Kauno kolegijos menininkais

 

 

 

Ši, bendromis kūrybinėmis galiomis nupinta trispalvė, dar savaitę bus eksponuojama Kauno miesto savivaldybėje.

You may also like...