Lietuvoje pirmą kartą organizuotame konkurse Kauno kolegijos kosmetologei – prizinė vieta

Lietuvoje pirmą kartą organizuotame konkurse Kauno kolegijos kosmetologei – prizinė vietaKovo 27 dieną Klaipėdoje parodos „Sveikata + ekologija 2015“ metu vyko studentų Kosmetinio-higieninio veido masažo konkursas, kuriame dalyvavo ir Kauno kolegijos kosmetologės. Jaunosios specialistės konkurse buvo pastebėtos ir puikiai įvertintos.

Lietuvoje pirmą kartą organizuotame konkurse Kauno kolegijos kosmetologei – prizinė vietaProfesinio meistriškumo konkursą organizavo Klaipėdos valstybinės kolegijos Grožio terapijos katedra, o savo žinias demonstravo Kauno, Vilniaus, Šiaulių ir Klaipėdos kolegijų studentai. „Tokio pobūdžio konkursas Lietuvoje organizuotas pirmą kartą, o nauji iššūkiai visada padeda tobulėti – praplėstos ne tik ne tik veido masažo, bet ir jo ergonomikos žinios ir įgūdžiai“, – informuoja Kauno kolegijos Kosmetologijos katedros vedėja Žaneta Mickienė ir tęsia mintį, jog būtent minėti aspektai ir buvo vienas vertinimo kriterijų, sukėlęs konkurso dalyvių, ir dėstytojų susidomėjimą, diskusijas.

Lietuvoje pirmą kartą organizuotame konkurse Kauno kolegijos kosmetologei – prizinė vietaKauno kolegijos Medicinos fakulteto kosmetologus atstovavo studentės Aina Jacinskaitė, Inga Kragnienė ir Aistė Giedrytė, kurias konkursui rengė Kosmetologijos katedros lektorės Vaiva Vaikšnorienė ir Sigita Zlatkuvienė.

Lietuvoje pirmą kartą organizuotame konkurse Kauno kolegijos kosmetologei – prizinė vietaBūsimus kosmetologus stebėjo komisija, sudaryta iš visų konkurse dalyvavusių kolegijų atstovų, Kauno kolegijos Kosmetologijos katedrai atstovavo S. Zlatkuvienė. Siekiant užtikrinti objektyvumą, teisėjai neturėjo teisės vertinti savo kolegijos studentų. Komisijos pirmininke buvo Rūta Stratkauskienė – autorinių masažo metodikų kūrėja ir dėstytoja, tarptautinės holistikos ir netradicinės medicinos akademijos / МАЭХЦ / mokinė, „Woman‘s World International“ grožio terapijos kurso (Indija) absolventė, klasikinio, limfodrenažinio, aromaterapijos, pėdų refleksologijos masažų specialistė.

Paskelbus konkurso rezultatus paaiškėjo, kad Kauno kolegijos studentė A. Giedrytė užėmė antrąją vietą ir buvo R. Stratkauskienės pastebėta kaip „labiausiai holistiška – atlikdama veido masažą, rūpinosi tarsi visu kūnu“. A. Giedrytės masažo atlikimas taip pat paliko įspūdį komisijai, R. Stratkauskienė studentei įteikė dar savo specialų apdovanojimą – „Compliment terapijos“ mokymus.

Lietuvoje pirmą kartą organizuotame konkurse Kauno kolegijos kosmetologei – prizinė vieta„Tokio pobūdžio konkursai – tai ne tik galimybė studentams tobulinti savo meistriškumą ir įsivertinti pasiekimus, patikėti savo jėgomis ir skatinti motyvaciją projektuojant savo tolimesnę karjerą, bet tai pat ir galimybė pabendrauti su kolegomis, bei aptarti aktualius klausimus“, – apibendrina Ž. Mickienė.

Kauno kolegijos bendruomenė sveikina A.Giedrytę ir linki profesinės sėkmės!

You may also like...