Laisvės gynėjus kvietė prisiminti Neužmirštuolių žiedais

Sausio 12-ąją, penktadienį, kviesdami prisiminti kritusius kovoje už laisvę, Kauno kolegijos studentų atstovybė ir aktyviausi Kultūrinės veiklos centro studentai bendruomenės nariams dalino popierinius neužmirštuolių žiedus.

Šiais metais Lietuva 27-ąjį kartą minėjo Laisvės gynėjų dieną, sausio 13-ąją. Bandydama nuversti teisėtai išrinktą ir nepriklausomos valstybės atkūrimą paskelbusią Lietuvos valdžią, sovietų kariuomenė 1991 metų sausio 13-osios naktį Vilniuje ginkluota jėga užėmė Televizijos bokštą bei Radijo ir televizijos pastatą. Tą naktį žuvo 14 žmonių, o sužeistųjų buvo daugiau nei tūkstantis.

Šiemet neužmirštuolių žiedai kiekvienam jį segėjusiam priminė šalies istoriją ir priežastis, dėl kurių esame laisvi. Žuvusius ir sužeistus kovoje už Lietuvos nepriklausomybę buvo skatinta prisiminti ir pagerbti ne su liūdesiu, o begaliniu dėkingumu ir meile.

Laisvės gynėjus kvietė prisiminti Neužmirštuolių žiedaisLaisvės gynėjus kvietė prisiminti Neužmirštuolių žiedaisLaisvės gynėjus kvietė prisiminti Neužmirštuolių žiedaisLaisvės gynėjus kvietė prisiminti Neužmirštuolių žiedais

You may also like...