Labdaros akcija: Kauno kolegijos studentai su maltiečiais miestiečius vaišino sriuba

Labdaros akcija: Kauno kolegijos studentai su maltiečiais miestiečius vaišino sriubaKauno Rotušės aikštėje šeštadienį pakvipo sriuba. Čia Maltos ordino savanoriai tradiciškai miestiečius ir miesto svečius vaišino karšta sriuba bei kvietė ištiesti ranką vargstantiems. Prie maltiečių akcijos aktyviai prisijungė Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Slaugos katedros dėstytojai ir studentai.

Labdaros akcija: Kauno kolegijos studentai su maltiečiais miestiečius vaišino sriubaMaltiečių globojami seneliai – tai žmonės, gyvenantys žemiau skurdo ribos, neturintys artimųjų ar žmonių, kurie galėtų jais pasirūpinti, vieniši, ligoti. Šiems žmonėms maltiečių vežama sriuba dažniausiai būna vienintelis karštas maistas per visą dieną ar net kelias. Seneliai ypač vertina savanorių jiems skiriamą dėmesį – bent taip jie gali pasijausti reikalingi, rūpintys ir svarbiausia, turintys su kuo pabendrauti.

Labdaros akcija: Kauno kolegijos studentai su maltiečiais miestiečius vaišino sriubaMiestiečiai gyrė skanią sriubą ir aktyviai aukojo bei rašė linkėjimus seneliams, vargstantiems ir neįgaliesiems, kurie Kalėdinių švenčių laikotarpiu sulauks Maltos ordino savanorių su dovanomis.

Neatsitiktinai maltiečių sriuba į mūsų širdis „pasibeldžia“ artėjant Kalėdoms – atsiveriame dosnumui, būname dosnesni. Kaune akcijos metu maltiečiams pavyko surinkti 3 125 litus.

You may also like...