Kvietė kolegas dalyvauti masažo čempionate

Kvietė kolegas dalyvauti masažo čempionateŠių metų gruodžio 9-12 dienomis Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Reabilitacijos katedros vedėja Milda Gintilienė ir katedros lektorė Vaida Šidlauskaitė lankėsi Estijoje, Tartu sveikatos priežiūros kolegijoje (Health Care College).

Vizito metu lektorės ne tik skaitė paskaitas apie masažo istoriją bei naudą organizmui, studentų praktinės patirties projektavimą, bet ir bendravo su Tartu kolegijos dėstytojais, studentais, kvietė dalyvauti Kauno kolegijos organizuojamame ketvirtajame Tarptautiniame studentų masažo čempionate, aptarė būsimo bendradarbiavimo galimybes ir naują projektą, kurį įgyvendinti planuoja ateinančiais metais.

Kvietė kolegas dalyvauti masažo čempionate Viešėdamos Tartu lektorės susitiko su kineziterapijos studijų programos antro kurso studentėmis, kurios šiuo metu praktiką atlieka Tartu universitetinėje ligoninėje. Studentės pasidalino savo įspūdžiais apie gyvenimą ir praktiką Estijoje, džiaugėsi, kad atvyko, nors praktika dar tik prasidėjo, bet jau įgijo naujos patirties.

Kvietė kolegas dalyvauti masažo čempionate

You may also like...