Kosmetologijos studentės puošė „Apkalbų“ dalyvius: studenčių įspūdžiai

Renginio akimirkaKauno kolegija nuolat siekia skirtingų sričių studentų bendradarbiavimo, tad tęsiant gražią tradiciją, Kosmetologijos katedros studentės dalyvavo kasmetiniame renginyje „Apkalbos“ – ruošė modelius kolekcijų pristatymui, atlikdamos makiažus ir taip prisidėdamos prie J. Vienožinskio menų fakulteto studentų darbų. Darbas laukė didžiulis – šiais metais pristatytos net 24 kolekcijos. Kiekviena kolekcija – skirtingas įvaizdis, skirtingas makiažas. Snausti nebuvo kada – teko ne tik sparčiai persiorientuoti į įvairias temas, atlikti reikiamą veido makiažą ar jį koreguoti, bet atlikti ir kūno spalvos korekcijas bei maskuoti traumų pasekmes. Su iššūkiais merginos susidorojo puikiai – darbas atliktas nepriekaištingai ir sklandžiai, dėl ko susilaukėme rengėjų pagyrų.

Kosmetologijos studentės puošė „Apkalbų“ dalyvius: studenčių įspūdžiai„Man renginys „Apkalbos 2017“ buvo „krikštas“ – pirmasis Kauno Kolegijos renginys, kuriame dalyvavau ir atlikau makiažą, ir kuriuo, žinoma, labai džiaugiuosi. Tai buvo puiki galimybė patobulinti ne tik savo makiažo atlikimo sugebėjimus, gerinti komandinio darbo įgūdžius, bet kartu ir pamatyti talentingų dizainerių darbus, žinoti, jog aš esu to viso kūrybinio proceso dalis – vizažistė! Renginio užkulisiai kaip tikrame mados pasaulyje tiesiog „virė“ ir ant rankos pirštų, ko gero, neišeitų suskaičiuoti kiek veidų (į sąrašą patenka ir kelios poros kojų) teko nugrimuoti, padailinti ir nuvalyti.  Kolekcijų buvo 24 ir kiekvienai atliekamas skirtingas makiažas, visgi tarp kolekcijų labiausiai vyravo natūralus veido dengimas su lengvu kontūravimu arba nubalintas veidas ir ekscentriškos, futuristinės akys pvz.: baltos, mėlynos linijos ant viršutinio akies vok,; metalą primenančios juostelės po akimis, raudonos linijos apačioje, ties vidiniu akies kampu, tamsiai juodas, oranžinis dūminis makiažas, išbalinti antakiai ir rožine – violetine spalva ryškinama vidinė vokų dalis, nutiesiant link smilkinių. Populiarus tarp dizainerių pasirodė ir  „nude“ makiažas.  Ryškūs, avangardiniai, stilingi gabių jaunų kūrėjų darbai kartu, pasigirsiu, su profesionaliai atliktu Kauno Kolegijos Kosmetologijos studenčių makiažu, tikiuosi, padovanojo puikų reginį susirinkusiems mados mylėtojams. Na o man, tebūnie tai puikus įvadas į tolimesnę projektinę veiklą, žingsnelis į priekį mylimoje profesijoje!“ – dalinosi įspūdžiais MK-5/1 grupės studentė Gabrielė Mažeikaitė

Kosmetologijos studentės puošė „Apkalbų“ dalyvius: studenčių įspūdžiai „Man šis renginys suteikė daug patirties. Patobulinau savo sugebėjimus dirbti komandoje, bei be abejo patobulėjau atliekant makiažus. Gavau patirties atlikti darbą greit ir kuo kruopščiau. Įdomiausia bei įsimintiniausia buvo pamatyti ir sudalyvauti pačiame renginyje. Buvo smagu pamatyti visą vadinamąja „virtuvę“ ir būti jos dalimi. O baisiausia buvo pati pradžia, nes ateini ir nežinai ką, kaip, kam daryti. Bet gerai, kad greitai pavyko prisitaikyti“,- prisiminė MK-5/1 grupės studentė Agnė Liukaitytė.

„Apkalbos 2017″ tai pirmasis renginys, kuriame man teko atlikti makiažo meistro pareigas. Pripažinsiu, vos atėjus buvo labai nejauku, nedrąsu, didelis šurmulys ir greitas tempas. Tačiau padažius vieną modelį viskas įsivažiavo ir norėjosi vis labiau  tapti šio nuostabaus vakaro dalimi. Ryškios šešėlių spalvos, lūpos, išryškinti skruostikauliai leido ne tik praktikuoti savo gebėjimus, bet ir suprasti, koks svarbus yra makiažas bendroje stiliaus sąvokoje ir koks jis gali būti įvairus. Labai džiaugiuosi, kad Kauno kolegija suteikia studentams galimybę nuolat tobulėti, būtent tokių renginių metu“,- sakė MK5/1 studentė Aurika Jančiauskaitė

Kosmetologijos studentės puošė „Apkalbų“ dalyvius: studenčių įspūdžiai„Šį renginį žinau jau gana seniai, bet visada buvau tik žiūrovė. Šiemet buvo nepaprastai įdomu sudalyvauti pačiai, pamatyti visą renginio „virtuvę”, užkulisius, susipažinti su dalyviais, kitais kolegomis bei išbandyti savo jėgas. Renginį vertinu išties gerai, nes viskas buvo labai organizuota, buvo aišku kuriai kolekcijai koks makiažas yra reikalingas. Dažnai renginiuose to pasigendama“,- minėjo MK-6/2 grupės studentė Ieva Šilkaitytė.

 

You may also like...