Kosmetologijos katedros dėstytojos žinių sėmėsi Latvijoje

Kosmetologijos katedros dėstytojos žinių sėmėsi LatvijojeVasario pabaigoje – kovo pradžioje Rygoje vyko tarptautinė konferencija „ Intelligent Beauty Congress“, kurioje ir žinių apie naujausias grožio ir sveikatinimo technologijas sėmėsi ir Kauno kolegijos medicinos fakulteto Kosmetologijos katedros dėstytojos Vaiva Vaikšnorienė ir Žaneta Mickienė.

„Konferencijos metu buvo nagrinėjamos odos estetiką medicinoje: diskutuota apie dermatologines problemas ir jų gydymą, injekcinių technologijų atlikimą, ypač kreiptas dėmesys į „anti-age“ programų vykdymą“, – informuoja Ž. Mickienė. Konferencijos metu buvo pateiktos naujos metodikos ir veikliosios medžiagos, naudojamos koreguojant odos senėjimo požymius, liekamuosius reiškinius po jaunatvinių spuogų ir kt. Taip pat konferencijos dalyvės iš Lietuvos akcentuoja, jog didelis dėmesys skirtas invazinių kosmetologinių procedūrų pašalinių poveikių prevencijai.

Pranešimus skaitė gydytojai dermatokosmetologai, plastikos chirurgai, gydytojai specialistai – urologai, endokrinologai.

You may also like...