Kosmetologės tarptautiniame simpoziume gilino žinias apie fizinio aktyvumo naudą

Kosmetologės tarptautiniame simpoziume gilino žinias apie fizinio aktyvumo naudąLapkričio 12–13 dienomis Lietuvos sporto universitete vyko tarptautinis simpoziumas „The 3-Dimensional Effect of Physical Activity in Old Age – Physical, Mental and Emotional“ apie fizinio aktyvumo naudą fiziniam, emociniam ir protiniam senėjimui. Simpoziume žinių sėmėsi bei patirtimi dalinosi ir Kauno kolegijos medikai.

Renginyje dalyvavo mokslininkai iš Slovakijos, Latvijos, Kroatijos, Izraelio, Serbijos, Kanados, Belgijos ir Lietuvos universitetų. Pranešimų spektras – labai platus: nuo fizinio krūvio įtakos senėjimui ir gyvenimo kokybei iki sveikatos problemų reabilitacijos galimybių, socialinių ryšių ir psichologinio gyvenimo kokybės vertinimo.

Simpoziume buvo pateiktas Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Kosmetologijos katedros stendinis pranešimas „Dviejų skirtingų aparatinių metodikų efektyvumas sprendžiant brandžios odos dehidratacijos problemas“ (aut. D. Gustė, V. Vaikšnorienė, Ž. Mickienė, S. Čapkauskienė). Tai puikus pavyzdys, kaip studentų baigiamieji darbai integruojami į katedros tiriamąjį darbą ir pasiekiamas kompleksinis rezultatas.

Kviečiame skaityti pranešimą:

Pranešimas

You may also like...