Konkursas studentams „Verslo renovacija – naujos idėjos“

Kauno kolegijos Verslo fakulteto Finansų studijų programos III kurso studentės, imitacinės bendrovės (IB) „Žiedūna“ darbuotojos Ieva Aglinskaitė, Giedrė Strelčiūnaitė ir Auksė Gordejeva dalyvavo Utenos kolegijos ir odos siuvimo įmonės „Roris ir Ko“ organizuojamame dviejų dienų renginių cikle „Verslo Aveniu“.

Pirmą renginio dieną studentai ir dėstytojai dalyvavo konferencijoje „Verslauju drąsiai“ ir klausėsi lektorių paskaitų apie verslą ir jo aplinką. Kiek vėliau renginio dalyviai buvo vaišinami tradiciniais lietuviškais patiekalais Prezidento Antano Smetonos dvare ir susipažino su A. Smetonos šeimos rezidencija. Taip pat studentai ir dėstytojai turėjo galimybę dalyvauti edukacinėje programoje „Patyręs verslas – žvilgsnis iš vidaus“, kurią organizavo kailių ir odos salono „Roris ir KO“ savininkai. Buvo pasakojama apie kailio, odos apdirbimą, gaminamą produkciją bei su kokiais sunkumais susiduria šiuolaikinis verslininkas.

Antrą renginio dieną studentai pristatė namuose atliktą užduotį – įmonei „Roris ir KO“ siūlė veiklos ir gaminamos produkcijos populiarinimo priemones. Kauno kolegijos studentės sukūrė informatyvų reklaminį filmuką apie įmonės vykdomą veiklą ir produkciją.

Po namų užduoties pristatymo, visi dalyvavę studentai buvo suskirstyti į 5-ias grupeles konkursinės užduoties atlikimui. Per tam skirtą laiko tarpą grupės turėjo išanalizuoti ir pateikti „Roris ir KO“ savininkams ir komisijos nariams idėjų bei patarimų, kaip išspręsti įmonės problemas.

Dviejų dienų renginį vainikavo apdovanojimai. Už namų darbą buvo apdovanotos dvi komandos, o konkursinėje užduotyje prizus gavo net trys komandos. Giedrės Strelčiūnaitės komanda buvo apdovanota kūrybiškiausio studento nominacija.

You may also like...