Konkursas: išspręsk 3R galvosūkį ir keliauk į kiną

Rūšiavimo simbolisIki birželio 18 d.
Mėgsti kiną ir saugai aplinką? Tuomet dalyvauk konkurse ir laimėk bilietus į kiną.

Kauno kolegija skatina rūšiuoti atsakingai. Dalyvaujame ne viename aplinkosaugos projekte, tarp kurių – ir skatinantis rūšiuoti nešiojamų baterijų ir akumuliatorių atliekas. Šis projektas vadinasi „Mes rūšiuojam“. Projekto iniciatoriai – Gamintojų ir Importuotojų Asociacija, VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“ ir VšĮ „Ekošviesa“ – už surinktas baterijas Kauno kolegijai įteikė bilietus į kiną – tad atsakykite į klausimą ir keliaukite smagiai praleisti laiką „Forum Cinemas“.

Konkurso sąlygos – labai paprastos. Atsakyk į klausimą „Kokias 3 sąvokas apibrėžia 3R principas, vaizduojamas paveikslėlyje su trimis žaliomis rodyklėmis?“. Išrink 3 teisingus žodžius ir juos parašyk mums „Facebook“ paskyrose kaip komentarą.

Mes tau palengvinsime užduotį. Teisingus žodžius gali išrinkti iš šio sąrašo: resolve, respect, reclaim, reprocess, rework, rethink, reduce, reuse, recycle, reeat.

Parašyti 3 žodžius turi iki birželio 18 dienos vakaro, 24 valandos. Burtų būdu bus išrinkti ir paskelbti du teisingai atsakę asmenys, kurie laimės po du bilietus į kiną. Tuomet bus susisiekta su laimėtojais ir susitarta, kur atsiimti prizus.

Sėkmės!

You may also like...