Konferencijoje apie gamtotvarkos aktualijas – teisės studentų įžvalgos

Konferencijoje apie gamtotvarkos aktualijas – teisės studentų įžvalgosKetvirtadienį, balandžio 26 d., Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje vyko kasmetinė tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Gamtotvarkos aktualijos 2018“. Tądien pranešimus skaitė ne tik šios aukštosios mokyklos studentai, bet ir būsimi teisininkai iš Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto.

Konferencijos metu Kauno kolegijos studentai perteikė akademinio jaunimo požiūrį į teisės aktualijas: pristatė atliktų tyrimų rezultatus ir įžvalgas apie šio meto opiausias teisinės sistemos problemas. Akademinę bendruomenę subūrusioje konferencijoje didelio susidomėjimo sulaukė teisės studijų trečiakursės Dovilės Bukauskaitės pranešimas, kurio tema – tos pačios lyties asmenų teisių užtikrinimas. Iš karto po to – antrakursio Augusto Dranseikos įžvalgos apie fizinio asmens bankroto teisinį reguliavimą.

Konferencijoje apie gamtotvarkos aktualijas – teisės studentų įžvalgosĮ mokslinės-praktinės konferencijos diskusiją įsitraukė ir Kauno kolegijoje pagal „Erasmus+“ mainų programą studijuojanti belgė Carlotte Van Kampen, kuri susirinkusiuosius supažindino su įsivaikinimo sistema Belgijoje ir kitose Europos Sąjungos šalyse (angl. „Legal Regulation of Adoption in Belgium And Other EU Countries“).

Be šių Kauno kolegijos pranešėjų, konferencijoje dalyvavo ir Teisės ištęstinių studijų studentės: Ramunė Levanienė pristatė pranešimą „Žmogaus teisių į saugią aplinką užtikrinimo ir įgyvendinimo problemos“ ir Jovita Lideikaitė papasakojo apie vartotojų teisių apsaugą Europos Sąjungoje.

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje mokslinė-praktinė konferencija „Gamtotvarkos aktualijos 2018“ organizuojama jau penkerius metus iš eilės. Sukviečiant kitų aukštųjų mokyklų studentus, renginiu siekiama pristatyti akademinio jaunimo įžvalgas, idėjas ir tyrimų rezultatus, analizuoti gamtotvarkos ir aplinkotvarkos problemas šalyje ir visoje Europos Sąjungoje.

You may also like...