Kompozicija ir spalvos. Aprangos dizaino katedros studentų kolekcijos „Moters pasaulis 2016″

Lapkričio viduryje Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto Aprangos dizaino bei Įvaizdžio dizaino katedrų studentai susijungė bendram projektui ir „Moters pasaulyje 2016“ pristatė savo kruopštaus darbo rezultatus.

Tradicinės mados, stiliaus bei grožio parodos „Moters pasaulis“ kasmet laukia kelios dešimtys tūkstančių moterų, kurioms šis laikas tampa magišku. Per keturias dienas išnyksta visi moterų rūpesčiai – atnaujinamas garderobas, papildomos kosmetikos atsargos ir net pasirūpinama originaliomis kalėdinėmis dovanomis artimiesiems.

Kompozicija ir spalvos. Pirmąsias dvi parodos dienas „Žalgirio“ arenos amfiteatre vyko ir „Mados ir grožio šou“, kurioje savo kolekcijas pristatė ne tik žymiausi Lietuvos dizaineriai, prekinių ženklų atstovai, bet ir Kauno kolegijos jaunieji dizaineriai. Lapkričio 11 dieną Justino Vienožinskio menų fakulteto Aprangos dizaino katedros studentai bendradarbiaudami kartu su Įvaizdžio dizaino studijų programos studentais pristatė dvi išskirtines kolekcijas. „Kompozicija“, kurią sukūrė I kurso Aprangos dizaino studijų programos studentai buvo vienas iš pirmųjų žingsnių į mados industrijos pasaulį. Tvirtai ant podiumo žingsniavo II kurso studenčių kolekcijos modeliai. Pagal bendrą projektą su Frederick Institute of Technology kurti rūbai žvarbų rudens vakarą nuspalvino išskirtinėmis spalvomis. Kolekcija „Spalvos aplink pasaulį nuo Lietuvos iki Kipro“ susirinkusius stebino ne tik netradiciniu dizainu, bet ir tradiciniais akcentais su modernumo prieskoniu.

Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto Aprangos dizaino studijų programos studentams kurti kolekcijas kiekvieną kartą ne tik tampa savotišku asmeniniu iššūkiu, tačiau ir naudinga praktika, kuri kuo puikiausiai padeda įsitvirtinti jauniesiems dizaineriams mados industrijos pasaulyje.

You may also like...